Mitsubishi Pajero 1992
Způsobilé na 30 dnů 6,5 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 7,6 % bez plné způsobilosti, z 1 036 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 15,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V roce 1992 eviduje registr Mitsubishi Pajera 220 vozů. V provozu jich zůstává 60 vozů (27,3 %); ze zahraničí dovezeno 137 vozů (62,3 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Nafta 73 kW (39,1 %), 2.5 Nafta (33,6 %), 3.0 Benzín (14,5 %).
Barevně převládá šedá-metal (16,8 %), druhá nejčastější je modrá-metal (15,5 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 036 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 91,0 %. Model jako celek dosahuje 91,6 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,6 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 91,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,5 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 7,6 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 2,5 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1991 (88,5 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 232 042 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 196 094 až 281 439 km. To odpovídá asi 6 825 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,7 %), pak následují Zlínský kraj a Jihočeský kraj.
Vysoký podíl dovozů (62,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 861 | 44,7 % |
| Brzdové zařízení | 398 | 20,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 203 | 10,5 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 200 | 10,4 % |
| Řízení | 152 | 7,9 % |
| Výhledy | 60 | 3,1 % |
| Identifikace vozidla | 51 | 2,6 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 1992
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.5 Nafta 73 kW | 86 | 91,1 % | – |
Z registru vozidel
Složení Mitsubishi Pajera 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo12,4 % · 17 vozidel
- Rakousko5,8 % · 8 vozidel
- Německo (NDR)1,5 % · 2 vozidla
- Itálie0,7 % · 1 vozidlo
- Nizozemsko0,7 % · 1 vozidlo
- země neurčena78,8 % · 108 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj11,5 % · 119 prohlídek
- Zlínský kraj10,1 % · 105 prohlídek
- Jihočeský kraj8,9 % · 92 prohlídek
- ostatní69,5 % · 720 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá metalíza16,8 % · 37 vozidel
- Modrá metalíza15,5 % · 34 vozidel
- Zelená metalíza10,5 % · 23 vozidel
- Bílá8,6 % · 19 vozidel
- Červená metalíza7,7 % · 17 vozidel
- ostatní40,9 % · 90 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 3,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Mitsubishi Pajero 1992
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.