Citroën Xsara 2005
1.7 Benzín 85 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší benzínový motor s vyšším výkonem si pro dlouhou životnost žádá kvalitní olej a šetrný styl jízdy, zejména v prvních minutách po studeném startu.
Způsobilé na 30 dnů 5,4 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti, z 1 776 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 24 900 Kčmedián 36 180 Kčdo 36 262 Kč
V nabídce Citroënu Xsary ročníku 2005 obsadila motorizace 1.7 Benzín 85 kW třetí pozici: 177 vozů (13,5 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 6FZ (další 2 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 95,1 % |
| 100-200 000 km | 93,8 % |
| 200-300 000 km | 89,1 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 93,8 % (1 776 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2005 (ročník průměrně 93,7 %).
Plnou způsobilost mělo 93,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 5,9 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.7 Benzín 85 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nedostatečně upevněný výfukPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1 | A | 1,74× |
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systémuPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1 | A | 1,55× |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1 | A | 1,53× |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1 | A | 1,53× |
| Netěsnost posilovače řízeníŘízení · kód 2.1.5.1.1 | A | 1,51× |
| Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.3.3.1 | A | 1,46× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nedostatečně upevněný výfukkód 6.1.2.2.1 | 20 let | 2 830 |
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systémukód 6.1.2.1.1 | 20 let | 4 347 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 20 let | 12 303 |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.1 | 20 let | 4 814 |
| Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.1 | 20 let | 1 252 |
Zobrazit všech 10 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 20 let | 8 530 |
| Povrchová koroze rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.3.1 | 20 let | 10 719 |
| Povrchová koroze karoserie (bez vlivu na pevnost)kód 6.2.1.1.1 | 20 let | 18 693 |
| Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.3 | 20 let | 2 302 |
| Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.1 | 21 let | 1 754 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 177 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:
Další motorizace Citroënu Xsary 2005
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.7 Benzín 85 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 36 180 Kč (při typickém nájezdu 190 836 km). Běžné rozmezí je 24 900–36 262 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2005 (32 679 Kč) je tato motorizace o 11 % výše.