Citroën C5 2005

1.6 Nafta 80 kW

Kód motoru: 9HZ · 3 kódové varianty

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
80 kW
Výkon (109 k)
~1 600 cm³
Objem
5,5 l/100 km
Ø spotřeba
143 g/km
Ø CO₂
188 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Neuvedeno· Ø hmotnost 1 507 kg· rozvor 2 750 mm· délka 4 790 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta
Evidováno
433
V provozu
187
Způsobilost na STK
93,3 %
STK kontrol
4 460

Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti, z 4 460 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 22 000 Kčobvykle 31 000 Kčdo 44 000 Kč

Druhá nejpočetnější motorizace u Citroënu C5 ročníku 2005 je 1.6 Nafta 80 kW - registr eviduje 433 vozů (33,1 % z celkového ročníku).

Tato motorizace93,3 %
Ročník celkem92,9 %
Model celkem93,2 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km96,3 %
100-200 000 km94,3 %
200-300 000 km91,5 %
nad 300 000 km91,5 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 93,3 % (4 460 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2005 (ročník průměrně 92,9 %).

Plnou způsobilost mělo 93,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 6,2 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 1.6 Nafta 80 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8B2,2×
Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1B2,17×
Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11B2,01×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 633 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)kód 8.2.2.2.1.1115 let213
Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.816 let480
Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.116 let622
Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.116 let2 086
Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.117 let595
Zobrazit všech 13 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Poškozený nárazník nebo ochrana proti podjetíkód 6.1.4.1.117 let897
Uvolněná ochrana proti podjetí či boční ochranakód 6.1.4.3.117 let229
Netěsnost hydraulického zařízeníkód 6.2.9.7.118 let671
Opotřebená část vzduchového odpruženíkód 5.3.5.2.118 let546
Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.118 let1 314
Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.118 let1 316
Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.118 let3 600
Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.119 let1 744

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

21 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 433 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:

9HZ
95,2 %412 ks
9HY
4,6 %20 ks
RHY
0,2 %1 ks

Další motorizace Citroënu C5 2005

Cenový odhad

22 000
od Kč
31 000
obvykle Kč
44 000
do Kč

Při nájezdu kolem 206 000 km, obvyklém v inzerci. Odhad z cen srovnatelných vozů.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km55 000 Kč
150 000 km41 000 Kč
200 000 km32 000 Kč
250 000 km28 000 Kč
300 000 km23 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.6 Nafta 80 kW vychází při nájezdu kolem 206 000 km na přibližně 31 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 22 000 a 44 000 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 55 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 23 000 Kč.

Jiné ročníky Citroënu C5

Proklepněte konkrétní Citroën C5 2005 1.6 Nafta 80 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.