Citroën C5 2002
2.0 Benzín+LPG 100 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Větší benzínový motor s vyšším výkonem si pro dlouhou životnost žádá kvalitní olej a šetrný styl jízdy, zejména v prvních minutách po studeném startu.
Způsobilé na 30 dnů 6,4 % · Nezpůsobilé 1,5 % (celkem 7,9 % bez plné způsobilosti, z 659 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 20 000 Kčobvykle 28 000 Kčdo 40 000 Kč
V nabídce Citroënu C5 ročníku 2002 obsadila motorizace 2.0 Benzín+LPG 100 kW sedmá pozici: 61 vozů (2,6 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem RFN.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| 100-200 000 km | 89,7 % |
| 200-300 000 km | 87,4 % |
| nad 300 000 km | 96,5 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 91,4 % (659 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 1,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2002 (ročník průměrně 93,0 %).
Plnou způsobilost mělo 91,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,4 % a „Nezpůsobilé“ 1,5 % ze všech prohlídek (celkem 7,9 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Benzín+LPG 100 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Netěsnost hydraulického zařízeníPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.9.7.1 | A | 2,76× |
| Netěsnost nápravyNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1 | A | 1,94× |
| Vnější poškození lanovodůBrzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1 | A | 1,88× |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1 | A | 1,82× |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1 | A | 1,6× |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1 | A | 1,5× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 16 let | 2 086 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 16 let | 3 916 |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.1 | 16 let | 2 137 |
| Uvolněné šrouby rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.2.1 | 17 let | 612 |
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systémukód 6.1.2.1.1 | 17 let | 1 360 |
Zobrazit všech 9 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Povrchová koroze karoserie (bez vlivu na pevnost)kód 6.2.1.1.1 | 17 let | 6 701 |
| Netěsnost hydraulického zařízeníkód 6.2.9.7.1 | 18 let | 671 |
| Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.1 | 18 let | 1 314 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 18 let | 3 712 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Další motorizace Citroënu C5 2002
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 224 000 km, obvyklém v inzerci. Odhad z cen srovnatelných vozů.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 52 000 Kč |
| 150 000 km | 38 000 Kč |
| 200 000 km | 31 000 Kč |
| 250 000 km | 27 000 Kč |
| 300 000 km | 23 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Benzín+LPG 100 kW vychází při nájezdu kolem 224 000 km na přibližně 28 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 20 000 a 40 000 Kč.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 52 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 23 000 Kč.
Doporučení
V datech patří mezi nejrizikovější motorizace ročníku. Zvažte jiné alternativy nebo buďte extra důkladní při kontrole.
Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).