Citroën C4 2011

1.6 Benzín 88 kW

Kód motoru: 5FS · 3 kódové varianty

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
88 kW
Výkon (120 k)
~1 600 cm³
Objem
5,4 l/100 km
Ø spotřeba
147 g/km
Ø CO₂
193 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 5· Ø hmotnost 1 370 kg· rozvor 2 609 mm· délka 4 329 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95

Charakter motoru

Větší benzínový motor s vyšším výkonem si pro dlouhou životnost žádá kvalitní olej a šetrný styl jízdy, zejména v prvních minutách po studeném startu.

Evidováno
455
V provozu
401
Způsobilost na STK
96,2 %
STK kontrol
3 948

Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti, z 3 948 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 77 200 Kčmedián 84 641 Kčdo 99 000 Kč

1.6 Benzín 88 kW je první nejpočetnější motorizace u Citroënu C4 ročníku 2011. V registrech je evidováno 455 vozů (38,3 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem 5FS (další 2 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).

Tato motorizace96,2 %
Ročník celkem96,2 %
Model celkem94,7 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km97,1 %
100-200 000 km92,7 %
200-300 000 km93,9 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 96,2 % (3 948 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2011 (ročník průměrně 96,2 %).

Plnou způsobilost mělo 96,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 1.6 Benzín 88 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Překročené plynné emise (benzín)Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1B2,84×
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2B1,98×
Poškozený optický systém světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.2B1,79×
Neschválený typ / rozměr kolaNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4B1,73×
Vadný zdroj světla ve světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.5B1,38×
Únik provozních kapalinObtěžování okolí · kód 8.4.1.1.1B1,35×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Překročené plynné emise (benzín)kód 8.2.1.2.114 let324
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.214 let519
Neschválený typ / rozměr kolakód 5.2.2.414 let220
Únik provozních kapalinkód 8.4.1.1.115 let418
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.115 let5 667
Zobrazit všech 8 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Poškozený optický systém světlometukód 4.1.1.2.216 let241
Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.516 let574
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.116 let7 193

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,0 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P000B11×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Rozložení kódů motoru

Z 455 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:

5FS
96,5 %439 ks
5FW
2,2 %10 ks
5F01
1,3 %6 ks

Další motorizace Citroënu C4 2011

Cenový odhad

77 200
od Kč
84 641
medián Kč
99 000
do Kč

Při nájezdu kolem 144 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km132 000 Kč
100 000 km100 000 Kč
150 000 km83 000 Kč
200 000 km66 000 Kč
250 000 km58 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.6 Benzín 88 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 84 641 Kč (při typickém nájezdu 144 034 km). Běžné rozmezí je 77 200–99 000 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2011 (84 890 Kč).

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 132 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 58 000 Kč.

Jiné ročníky Citroënu C4

Proklepněte konkrétní Citroën C4 2011 1.6 Benzín 88 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.