Citroën C4 2005

1.6 Benzín 80 kW

Kód motoru: NFU

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
80 kW
Výkon (109 k)
~1 600 cm³
Objem
7,1 l/100 km
Ø spotřeba
169 g/km
Ø CO₂
194 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 3· Ø hmotnost 1 279 kg· rozvor 2 608 mm· délka 4 264 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95
Evidováno
485
V provozu
346
Způsobilost na STK
93,9 %
STK kontrol
5 429

Způsobilé na 30 dnů 5,1 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti, z 5 429 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 31 636 Kčmedián 45 000 Kčdo 51 009 Kč

V nabídce Citroënu C4 ročníku 2005 obsadila motorizace 1.6 Benzín 80 kW druhá pozici: 485 vozů (25,9 % ročníku).

Tato motorizace93,9 %
Ročník celkem93,8 %
Model celkem94,7 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km93,7 %
100-200 000 km93,7 %
200-300 000 km91,1 %
nad 300 000 km94,1 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 93,9 % (5 429 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2005 (ročník průměrně 93,8 %).

Plnou způsobilost mělo 93,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 1.6 Benzín 80 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Vadný zdroj světla ve světlometuSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.5B1,74×
Nefunkční korekce sklonu světelSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.5.2.2B1,72×
Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2B1,55×
Vytékající / nefunkční tlumič pérováníNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.2B1,5×
Vůle v pákovém mechanismu řízeníŘízení · kód 2.1.3.1.1B1,46×
Vadný zdroj světla směrové svítilnySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.1.1.4B1,41×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.114 let5 380
Uvolněné uchycení registrační značkykód 0.1.2.114 let266
Vůle v pákovém mechanismu řízeníkód 2.1.3.1.115 let333
Únik provozních kapalinkód 8.4.1.1.115 let418
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.215 let423
Zobrazit všech 11 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.315 let1 240
Vadný zdroj světla ve světlometukód 4.1.1.1.516 let574
Nefunkční korekce sklonu světelkód 4.1.5.2.216 let60
Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.216 let631
Vadný zdroj světla směrové svítilnykód 4.4.1.1.416 let320
Vytékající / nefunkční tlumič pérováníkód 5.3.2.2.217 let77

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

4,7 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P012114×P042010×P034110×P03508×P11538×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Další motorizace Citroënu C4 2005

Cenový odhad

31 636
od Kč
45 000
medián Kč
51 009
do Kč

Při nájezdu kolem 181 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km68 000 Kč
150 000 km52 000 Kč
200 000 km42 000 Kč
250 000 km37 000 Kč
300 000 km30 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.6 Benzín 80 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 45 000 Kč (při typickém nájezdu 181 319 km). Běžné rozmezí je 31 636–51 009 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2005 (41 038 Kč) je tato motorizace o 10 % výše.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 68 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 30 000 Kč.

Jiné ročníky Citroënu C4

Proklepněte konkrétní Citroën C4 2005 1.6 Benzín 80 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.