Volkswagen Sharan 2019

Evidováno
178
Způsobilost na STK
96,5 %
Ø nájezd (medián)
106 486 km
Dovezeno (71 ks)
40 %

Způsobilé na 30 dnů 3,3 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 3,5 % bez plné způsobilosti, z 608 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 432 106 Kčmedián 482 559 Kčdo 539 900 Kč

Volkswagen Sharan ročníku 2019 má v ČR 178 vozů. V provozu jich zůstává 175 vozů (98,3 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 39,9 % (71 vozů).

Ročník 201996,5 %
Model celkem92,5 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Sharanu 2019 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 4,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,9 %50 000 až 90 000 km
6 let92,9 %80 000 až 150 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 110 kW (51,7 %), 2.0 Nafta 130 kW (48,3 %).

Nejčastější barva je šedá (41,0 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 608 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2019 mělo plnou způsobilost 96,5 %. Model jako celek dosahuje 92,5 %, tento ročník je tedy o 4,0 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 96,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,5 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 106 486 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 66 725 až 154 716 km. To odpovídá asi 15 212 km ročně, tedy standardní osobní provoz (15 až 20 tisíc km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (51,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (39,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
69×
2
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
25×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
22×
Zobrazit dalších 5 závad
4
V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.3.1.1
15×
5
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
11×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
10×
7
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
9×
8
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
9×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,6 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 101 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2019

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 110 kW9296,4 %449 000 Kč
2.0 Nafta 130 kW8696,6 %530 000 Kč

Cenový odhad

432 106
od Kč
482 559
medián Kč
539 900
do Kč

Při nájezdu kolem 172 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km653 000 Kč
100 000 km584 000 Kč
150 000 km515 000 Kč
200 000 km437 000 Kč
250 000 km363 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen Sharanu ročníku 2019 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 482 559 Kč (při mediánovém nájezdu 171 840 km). Běžné rozpětí je od 432 106 do 539 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 603 720 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 389 400 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 653 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 363 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Sharanu 2019 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo60,6 % · 43 vozidel
  • Rakousko14,1 % · 10 vozidel
  • Belgie5,6 % · 4 vozidla
  • Švédsko5,6 % · 4 vozidla
  • Francie2,8 % · 2 vozidla
  • ostatní země8,5 % · 6 vozidel
  • země neurčena2,8 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha51,7 % · 419 prohlídek
  • Středočeský kraj29,4 % · 238 prohlídek
  • Jihomoravský kraj18,9 % · 153 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá41,0 % · 73 vozidel
  • Bílá18,0 % · 32 vozidel
  • Modrá18,0 % · 32 vozidel
  • Černá11,2 % · 20 vozidel
  • Hnědá10,1 % · 18 vozidel
  • ostatní1,7 % · 3 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
61,0 %
evidováno u 380 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 84,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,6 %EURO 3 · 0,2 %EURO 5 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 623 vozů Volkswagenu Sharanu 2019 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
65,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,1 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
96,1 %
vyvezeno 3,5 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2019 patří u Sharanu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 4,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volkswagenu Sharanu

Proklepněte konkrétní Volkswagen Sharan 2019

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.