Volkswagen Sharan 2022

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 59 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
59
Způsobilost na STK
99,3 %
Ø nájezd (medián)
48 240 km
Dovezeno (8 ks)
14 %

Způsobilé na 30 dnů 0,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,7 % bez plné způsobilosti, z 146 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 529 545 Kčmedián 585 000 Kčdo 642 000 Kč

Pro Volkswagen Sharan ročníku 2022 eviduje registr 59 vozů. Aktivně jezdí 58 vozů (98,3 %), dovoz tvoří 13,6 % ročníku (8 vozů).

Ročník 202299,3 %
Model celkem92,5 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Sharanu 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín 110 kW (100,0 %).

Nejčastější barva je šedá (42,4 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 146 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 99,3 %. Model jako celek dosahuje 92,5 %, tento ročník je tedy o 6,8 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 99,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,0 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2021 (97,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 48 240 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 23 988 až 81 200 km. To odpovídá asi 12 060 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (47,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (13,6 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Seřízení sbíhavosti (rozbíhavosti) kol řízené nápravy přesahuje povolené tolerance.
Řízení · kód 2.4.1
2×
2
Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.6.1
1×
3
Hřídel stěrače není opatřena ochranným pouzdrem (nebezpečné vnější výčnělky).
Výhledy · kód 3.4.3.1
1×
Zobrazit dalších 5 závad
4
V systému zavěšení kol (např. čepy / pouzdra / silentbloky) jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky jsou uvolněné.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.3.1.1
1×
5
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
1×
6
Na přírubě kloubových hřídelů u převodového ústrojí jsou některé šrouby zjevně uvolněné nebo viditelné zajištění šroubů, je-li zjevně vyžadováno, chybí nebo neplní svoji funkci.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.7.1.1
1×
7
Nesvítí některý přední mlhový světlomet nebo zadní mlhová svítilna na straně přivrácené ke kraji vozovky.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.5.1.1.1
1×
8
Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice.
Brzdové zařízení · kód 1.1.12.2.1
1×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
1.4 Benzín 110 kW5999,3 %619 000 Kč

Cenový odhad

529 545
od Kč
585 000
medián Kč
642 000
do Kč

Při nájezdu kolem 121 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km671 000 Kč
100 000 km619 000 Kč
150 000 km538 000 Kč
200 000 km412 000 Kč
250 000 km337 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen Sharanu ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 585 000 Kč (při mediánovém nájezdu 120 624 km). Běžné rozpětí je od 529 545 do 642 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 673 360 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 479 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 671 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 337 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Sharanu 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo100,0 % · 8 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha41,8 % · 61 prohlídek
  • Středočeský kraj24,0 % · 35 prohlídek
  • Jihomoravský kraj21,9 % · 32 prohlídek
  • ostatní12,3 % · 18 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá42,4 % · 25 vozidel
  • Hnědá18,6 % · 11 vozidel
  • Černá13,6 % · 8 vozidel
  • Modrá13,6 % · 8 vozidel
  • Bílá11,9 % · 7 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
69,2 %
evidováno u 148 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 88,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,5 %EURO 3 · 0,5 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2022 patří u Sharanu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 6,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volkswagenu Sharanu

Proklepněte konkrétní Volkswagen Sharan 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.