Renault Espace 2011
2.0 Nafta 110 kW
Specifikace motoru
Způsobilé na 30 dnů 2,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti, z 355 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Druhá nejpočetnější motorizace u Renaultu Espace ročníku 2011 je 2.0 Nafta 110 kW - registr eviduje 54 vozů (39,1 % z celkového ročníku).
Jde o 2.0 dCi M9R z rodiny Renault M9R.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| 100-200 000 km | 95,3 % |
| 200-300 000 km | 97,1 % |
| nad 300 000 km | 96,8 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 97,1 % (355 prohlídek), tedy o 3,1 procentního bodu nad průměrem mezi motory ročníku 2011 (ročník průměrně 94,0 %).
Plnou způsobilost mělo 97,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti).
Jde zároveň o nejspolehlivější motorizaci ročníku. Porazila i 1.9 Nafta 85 kW (96,8 %).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 110 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Menší poškození čelního sklaVýhledy · kód 3.2.1.2 | A | 1,76× |
| Poškozené prachovky řízeníŘízení · kód 2.1.3.7.1 | A | 1,74× |
| Prachovka na hnacím hřídeli kolaNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1 | A | 1,71× |
| Povrchově odřená brzdová hadiceBrzdové zařízení · kód 1.1.12.2.1 | A | 1,47× |
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1 | A | 1,43× |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1 | A | 1,39× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.2 | 17 let | 1 505 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 17 let | 1 784 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 18 let | 2 012 |
| Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.1 | 18 let | 801 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 18 let | 3 192 |
Zobrazit všech 6 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Povrchově odřená brzdová hadicekód 1.1.12.2.1 | 19 let | 994 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 54 vozidel této motorizace se v registru eviduje 5 různých kódů motoru:
Další motorizace Renaultu Espace 2011
Doporučení
V ročníku 2011 je to datově nadprůměrná volba.
Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).