Renault Espace 2012

Evidováno
81
Způsobilost na STK
94,0 %
Ø nájezd (medián)
191 013 km
Dovezeno (49 ks)
60 %

Způsobilé na 30 dnů 5,5 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti, z 651 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Renault Espace ročníku 2012 eviduje registr 81 vozů. Aktivně jezdí 74 vozů (91,4 %), dovoz tvoří 60,5 % ročníku (49 vozů).

Ročník 201294,0 %
Model celkem92,5 %
Značka celkem92,6 %

Jak ročník stárne

Renaultu Espace 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 6 let a 14 let klesla plná způsobilost o 8,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
6 let96,9 % -
8 let91,8 % -
10 let93,8 % -
12 let89,9 % -
14 let88,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 127 kW (50,6 %), 2.0 Nafta 110 kW (34,6 %), 2.0 Nafta 96 kW (14,8 %).

Barevně převládá černá (25,9 %), druhá nejčastější je šedá (23,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 651 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 94,0 %. Model jako celek dosahuje 92,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 191 013 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 150 555 až 234 762 km. To odpovídá asi 13 644 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (42,3 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (60,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení24522,4 %
Podvozek a části připevněné k podvozku24222,1 %
Brzdové zařízení18516,9 %
Výhledy13512,3 %
Řízení11710,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1079,8 %
Obtěžování okolí655,9 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
87×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
81×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
74×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
70×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
63×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
58×
7
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
53×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
33×

Motorizace ročníku 2012

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 127 kW4192,6 %–

Z registru vozidel

Složení Renaultu Espace 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo38,8 % · 19 vozidel
  • Belgie16,3 % · 8 vozidel
  • Francie16,3 % · 8 vozidel
  • Rakousko16,3 % · 8 vozidel
  • Švýcarsko4,1 % · 2 vozidla
  • ostatní země4,1 % · 2 vozidla
  • země neurčena4,1 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha39,5 % · 257 prohlídek
  • Středočeský kraj28,6 % · 186 prohlídek
  • Jihomoravský kraj25,2 % · 164 prohlídek
  • ostatní6,8 % · 44 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá25,9 % · 21 vozidel
  • Šedá23,5 % · 19 vozidel
  • Šedá metalíza14,8 % · 12 vozidel
  • Černá metalíza11,1 % · 9 vozidel
  • Hnědá8,6 % · 7 vozidel
  • ostatní16,0 % · 13 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
55,1 %
evidováno u 134 vozů
ABS
21,4 %
evidováno u 52 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 49,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 94,1 %EURO 4 · 4,2 %EURO 3 · 0,8 %EURO 6 · 0,8 %

Jiné ročníky Renaultu Espace

Proklepněte konkrétní Renault Espace 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.