Peugeot 3008 2022

Evidováno
238
Způsobilost na STK
97,5 %
Ø nájezd (medián)
38 753 km
Dovezeno (25 ks)
11 %

Způsobilé na 30 dnů 2,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti, z 608 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 400 208 Kčmedián 436 500 Kčdo 499 900 Kč

Pro Peugeot 3008 ročníku 2022 eviduje registr 238 vozů. Aktivně jezdí 233 vozů (97,9 %), dovoz tvoří 10,5 % ročníku (25 vozů).

Ročník 202297,5 %
Model celkem95,9 %
Značka celkem93,3 %

Jak ročník stárne

Peugeotu 3008 2022 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,8 %30 000 až 70 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 96 kW (48,3 %), 1.5 Nafta 96 kW (44,1 %), 1.6 Benzín 133 kW (3,8 %).

Nejčastější barva je modrá (38,2 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 608 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2022 mělo plnou způsobilost 97,5 %. Model jako celek dosahuje 95,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 60,5 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 38 753 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 18 912 až 65 330 km. To odpovídá asi 9 688 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (48,7 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Podíl dovozů (10,5 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
19×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
12×
3
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
8×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
7×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
4×
6
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
3×
7
U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.5
2×
8
Vozidlo nelze spolehlivě nastartovat.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.13.1
2×

Motorizace ročníku 2022

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 96 kW11598,6 %425 026 Kč
1.5 Nafta 96 kW10596,2 %434 496 Kč

Cenový odhad

400 208
od Kč
436 500
medián Kč
499 900
do Kč

Při nájezdu kolem 72 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km503 000 Kč
50 000 km465 000 Kč
75 000 km435 000 Kč
100 000 km414 000 Kč
125 000 km384 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Peugeot 3008 ročníku 2022 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 436 500 Kč (při mediánovém nájezdu 71 524 km). Běžné rozpětí je od 400 208 do 499 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 567 290 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 366 429 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 503 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 384 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Peugeotu 3008 2022 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Francie36,0 % · 9 vozidel
  • Maďarsko36,0 % · 9 vozidel
  • Německo28,0 % · 7 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha42,1 % · 256 prohlídek
  • Jihomoravský kraj22,9 % · 139 prohlídek
  • Středočeský kraj21,5 % · 131 prohlídek
  • ostatní13,5 % · 82 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá38,1 % · 91 vozidel
  • Bílá23,4 % · 56 vozidel
  • Šedá19,2 % · 46 vozidel
  • Červená11,7 % · 28 vozidel
  • Černá7,5 % · 18 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
19,9 %
evidováno u 199 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 81,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,6 %EURO 5 · 0,4 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 000 vozů Peugeotu 3008 2022 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
75,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
76,3 %
vyvezeno 23,7 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2022 patří u 3008 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,5 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Peugeotu 3008

Proklepněte konkrétní Peugeot 3008 2022

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.