Peugeot 3008 2013
Způsobilé na 30 dnů 3,0 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti, z 1 074 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 92 148 Kčmedián 115 396 Kčdo 140 000 Kč
Peugeot 3008 ročníku 2013 má v ČR 157 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 139 vozů (88,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 38,2 % (60 vozů).
Jak ročník stárne
Peugeotu 3008 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 2,9 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 97,4 % | - |
| 6 let | 95,6 % | - |
| 8 let | 96,1 % | 80 000 až 170 000 km |
| 10 let | 93,9 % | 100 000 až 190 000 km |
| 12 let | 94,5 % | 120 000 až 210 000 km |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Nafta 84 kW (49,7 %), 1.6 Nafta 82 kW (15,9 %), 2.0 Nafta 110 kW (15,3 %).
Barevně převládá šedá (25,5 %), druhá nejčastější je bílá (19,7 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 074 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 96,6 %. Model jako celek dosahuje 95,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 96,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,0 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2012 (95,6 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 136 091 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 82 363 až 178 517 km. To odpovídá asi 10 469 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (39,0 %), pak následují Praha a Středočeský kraj.
Vysoký podíl dovozů (38,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 623 | 34,5 % |
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 332 | 18,4 % |
| Brzdové zařízení | 317 | 17,5 % |
| Řízení | 139 | 7,7 % |
| Výhledy | 136 | 7,5 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 125 | 6,9 % |
| Obtěžování okolí | 76 | 4,2 % |
| Identifikace vozidla | 59 | 3,3 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2013
Závady, které technici u Peugeotu 3008 2013 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2 | B | 1,81× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Chybné natočení potkávacího světlometukód 4.1.2.1.3 | 11 let | 144 |
| Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.2 | 12 let | 129 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 12 let | 1 254 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 12 let | 573 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 13 let | 1 693 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2013
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.6 Nafta 84 kW | 78 | 97,4 % | 104 554 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 190 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 158 000 Kč |
| 150 000 km | 132 000 Kč |
| 200 000 km | 109 000 Kč |
| 250 000 km | 96 000 Kč |
| 300 000 km | 78 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Peugeot 3008 ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 115 396 Kč (při mediánovém nájezdu 189 926 km). Běžné rozpětí je od 92 148 do 140 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 152 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 70 220 Kč.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 158 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 78 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Peugeotu 3008 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Francie51,7 % · 31 vozidel
- Německo21,7 % · 13 vozidel
- Itálie13,3 % · 8 vozidel
- Belgie8,3 % · 5 vozidel
- Rakousko3,3 % · 2 vozidla
- země neurčena1,7 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Jihomoravský kraj39,0 % · 494 prohlídek
- Hlavní město Praha31,7 % · 402 prohlídek
- Středočeský kraj29,3 % · 372 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá25,5 % · 40 vozidel
- Bílá19,7 % · 31 vozidel
- Černá12,7 % · 20 vozidel
- Hnědá metalíza10,2 % · 16 vozidel
- Hnědá7,6 % · 12 vozidel
- ostatní24,2 % · 38 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 29,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 826 vozů Peugeotu 3008 2013 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Peugeot 3008 2013
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.