Peugeot 3008 2024

Evidováno
102
Způsobilost na STK
98,9 %
Ø nájezd (medián)
9 823 km
Dovezeno (3 ks)
3 %

Způsobilé na 30 dnů 1,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,0 % bez plné způsobilosti, z 195 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 641 134 Kčmedián 675 679 Kčdo 728 421 Kč

V roce 2024 eviduje registr Peugeotu 3008 102 vozů. V provozu jich zůstává 99 vozů (97,1 %); ze zahraničí dovezeno 3 vozy (2,9 %).

Ročník 202498,9 %
Model celkem95,9 %
Značka celkem93,3 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 100 kW (55,9 %), 1.5 Nafta 96 kW (19,6 %), Elektro 157 kW (10,8 %).

Nejčastější barva je šedá (38,2 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 195 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2024 mělo plnou způsobilost 98,9 %. Model jako celek dosahuje 95,9 %, tento ročník je tedy o 3,0 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,6 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2023 (97,4 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 9 823 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 3 445 až 22 018 km. To odpovídá asi 4 911 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (57,7 %), pak následují Jihomoravský kraj a Ústecký kraj.

Podíl dovozů (2,9 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
3×
2
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
1×
3
Vozidlo, které podléhá registraci, není opatřeno předepsaným počtem tabulek registračních značek.
Identifikace vozidla · kód 0.1.1
1×

Motorizace ročníku 2024

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 100 kW5799,0 %666 754 Kč

Cenový odhad

641 134
od Kč
675 679
medián Kč
728 421
do Kč

Při nájezdu kolem 23 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km671 000 Kč
50 000 km618 000 Kč
75 000 km580 000 Kč
100 000 km543 000 Kč
125 000 km502 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Peugeot 3008 ročníku 2024 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 675 679 Kč (při mediánovém nájezdu 22 802 km). Běžné rozpětí je od 641 134 do 728 421 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 803 464 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 590 000 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 671 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 502 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Peugeotu 3008 2024 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Maďarsko66,7 % · 2 vozidla
  • Německo33,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha30,8 % · 60 prohlídek
  • Jihomoravský kraj14,9 % · 29 prohlídek
  • Ústecký kraj7,7 % · 15 prohlídek
  • ostatní46,7 % · 91 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá37,9 % · 39 vozidel
  • Modrá35,0 % · 36 vozidel
  • Bílá20,4 % · 21 vozidel
  • Černá3,9 % · 4 vozidla
  • Červená2,9 % · 3 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
17,6 %
evidováno u 67 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 96,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,7 %EURO 5 · 0,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2024 patří u 3008 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Peugeotu 3008

Proklepněte konkrétní Peugeot 3008 2024

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.