Peugeot 106 2003
1.1 Benzín 44 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.
Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 1,9 % (celkem 6,9 % bez plné způsobilosti, z 1 198 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
První nejpočetnější motorizace u Peugeotu 106 ročníku 2003 je 1.1 Benzín 44 kW - registr eviduje 128 vozů (46,9 % z celkového ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem HFX (další 3 kódové varianty byly postaveny na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 90,4 % |
| 100-200 000 km | 91,7 % |
| 200-300 000 km | 93,3 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 92,7 % (1 198 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2003 (ročník průměrně 93,2 %).
Plnou způsobilost mělo 92,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,9 % ze všech prohlídek (celkem 6,9 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 1.1 Benzín 44 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Uvolněné ukotvení sedadlaPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.6.3.1 | A | 1,69× |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíBrzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1 | A | 1,47× |
| Povrchová koroze karoserie (bez vlivu na pevnost)Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1 | A | 1,26× |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1 | A | 1,25× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubíkód 1.1.11.3.1 | 24 let | 4 873 |
| Povrchová koroze karoserie (bez vlivu na pevnost)kód 6.2.1.1.1 | 24 let | 6 298 |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.1 | 24 let | 1 812 |
| Uvolněné ukotvení sedadlakód 6.2.6.3.1 | 25 let | 510 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 128 vozidel této motorizace se v registru eviduje 4 kódů typu motoru: