Peugeot 106 2003

Evidováno
273
Způsobilost na STK
93,2 %
Ø nájezd (medián)
129 251 km
Dovezeno (213 ks)
78 %

Způsobilé na 30 dnů 4,6 % · Nezpůsobilé 1,7 % (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti, z 2 141 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Peugeot 106 ročníku 2003 má v ČR 273 vozů. V provozu jich zůstává 80 vozů (29,3 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 78,0 % (213 vozů).

Ročník 200393,2 %
Model celkem91,2 %
Značka celkem93,3 %

Jak ročník stárne

Peugeotu 106 2003 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
6 let82,7 %80 000 až 140 000 km
8 let81,8 % -
10 let87,0 % -
12 let86,5 % -
14 let87,4 % -
16 let85,6 % -
18 let90,8 % -
20 let91,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín 44 kW (46,9 %), 1.1 Benzín (16,5 %), 1.5 Nafta 42 kW (7,0 %).

Barevně převládá červená-základní (11,7 %), druhá nejčastější je modrá-základní (11,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 141 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2003 mělo plnou způsobilost 93,2 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 2,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,7 % ze všech prohlídek (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2002 (91,1 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 129 251 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 99 868 až 162 658 km. To odpovídá asi 5 620 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (44,3 %), pak následují Plzeňský kraj a Ústecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (78,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku2 83739,7 %
Brzdové zařízení1 73924,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení96613,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav74410,4 %
Řízení3785,3 %
Výhledy3214,5 %
Obtěžování okolí791,1 %
Jiné vybavení771,1 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
1 058×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
638×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
593×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
486×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
395×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
275×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
258×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
250×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

4,3 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 818 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2003

MotorPočetSTK~cena
1.1 Benzín 44 kW12892,7 %–

Z registru vozidel

Složení Peugeotu 106 2003 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo23,5 % · 50 vozidel
  • Francie11,7 % · 25 vozidel
  • Itálie2,3 % · 5 vozidel
  • Rakousko1,9 % · 4 vozidla
  • Belgie1,4 % · 3 vozidla
  • ostatní země2,3 % · 5 vozidel
  • země neurčena56,8 % · 121 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj33,3 % · 713 prohlídek
  • Plzeňský kraj22,8 % · 489 prohlídek
  • Ústecký kraj19,1 % · 408 prohlídek
  • ostatní24,8 % · 531 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní11,7 % · 32 vozidel
  • Modrá základní11,0 % · 30 vozidel
  • Modrá metalíza10,3 % · 28 vozidel
  • Bílá8,1 % · 22 vozidel
  • Modrá7,3 % · 20 vozidel
  • ostatní51,6 % · 141 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
14,7 %
evidováno u 60 vozů
Airbag
12,3 %
evidováno u 50 vozů
Katalyzátor
11,3 %
evidováno u 46 vozů
ABS
6,4 %
evidováno u 26 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 17,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 84,5 %EURO 2 · 12,7 %EURO 4 · 1,4 %EURO 1 · 1,4 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2003 patří u 106 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Peugeotu 106

Proklepněte konkrétní Peugeot 106 2003

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.