Peugeot 106 2008
Způsobilé na 30 dnů 5,8 % · Nezpůsobilé 3,0 % (celkem 8,8 % bez plné způsobilosti, z 467 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Ročník 2008 Peugeotu 106 má v českých registrech 60 vozů. V provozu zůstává 10 vozů (16,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 20 vozů (33,3 %).
Jak ročník stárne
Peugeotu 106 2008 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 4,0 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 88,7 % | - |
| 6 let | 84,7 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín 44 kW (41,7 %), 1.0 Benzín 37 kW (21,7 %), 1.0 Benzín 33 kW (13,3 %).
Barevně převládá modrá-metal (21,7 %), druhá nejčastější je červená-základní (13,3 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 467 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2008 mělo plnou způsobilost 90,5 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,7 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 90,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,8 % a „Nezpůsobilé“ 3,0 % ze všech prohlídek (celkem 8,8 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 2,7 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2003 (93,2 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 140 946 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 114 033 až 171 976 km. To odpovídá asi 7 830 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,3 %), pak následují Plzeňský kraj a Vysočina.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 680 | 45,8 % |
| Brzdové zařízení | 407 | 27,4 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 175 | 11,8 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 154 | 10,4 % |
| Řízení | 70 | 4,7 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Peugeotu 106 2008 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo35,0 % · 7 vozidel
- Itálie25,0 % · 5 vozidel
- Německo (NDR)20,0 % · 4 vozidla
- země neurčena20,0 % · 4 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Středočeský kraj40,3 % · 219 prohlídek
- Plzeňský kraj35,7 % · 194 prohlídek
- Kraj Vysočina23,9 % · 130 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Modrá metalíza21,7 % · 13 vozidel
- Červená základní13,3 % · 8 vozidel
- Červená metalíza11,7 % · 7 vozidel
- Modrá základní8,3 % · 5 vozidel
- Bílá6,7 % · 4 vozidla
- ostatní38,3 % · 23 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 5,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Peugeot 106 2008
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.