Nissan Patrol 1995

Evidováno
222
Způsobilost na STK
87,2 %
Ø nájezd (medián)
216 578 km
Dovezeno (89 ks)
40 %

Způsobilé na 30 dnů 10,0 % · Nezpůsobilé 1,4 % (celkem 11,4 % bez plné způsobilosti, z 1 732 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 10,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1995 Nissanu Patrolu má v českých registrech 222 vozů. V provozu zůstává 118 vozů (53,2 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 89 vozů (40,1 %).

Ročník 199587,2 %
Model celkem88,8 %
Značka celkem93,1 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.8 Nafta 85 kW (51,4 %), 2.8 Nafta 68 kW (28,8 %), 2.8 Nafta (19,8 %).

Barevně převládá bílá (29,3 %), druhá nejčastější je černá (19,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 732 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 87,2 %. Model jako celek dosahuje 88,8 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 87,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 10,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,4 % ze všech prohlídek (celkem 11,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 4,0 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1994 (91,2 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,7 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 216 578 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 123 938 až 274 969 km. To odpovídá asi 6 986 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (48,8 %), pak následují Ústecký kraj a Liberecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (40,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 36944,1 %
Brzdové zařízení58018,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení38512,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav35011,3 %
Řízení2086,7 %
Identifikace vozidla1073,4 %
Výhledy1033,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
415×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
393×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
240×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
154×
5
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
126×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
118×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
113×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
110×

Motorizace ročníku 1995

MotorPočetSTK~cena
2.8 Nafta 85 kW11485,7 %–
2.8 Nafta 68 kW6490,4 %–

Z registru vozidel

Složení Nissanu Patrolu 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo7,9 % · 7 vozidel
  • Itálie1,1 % · 1 vozidlo
  • Polsko1,1 % · 1 vozidlo
  • Rakousko1,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena88,8 % · 79 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj13,9 % · 241 prohlídek
  • Ústecký kraj7,7 % · 133 prohlídek
  • Liberecký kraj6,9 % · 120 prohlídek
  • ostatní71,5 % · 1 238 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá29,3 % · 65 vozidel
  • Černá19,4 % · 43 vozidel
  • Červená základní12,2 % · 27 vozidel
  • Šedá metalíza10,8 % · 24 vozidel
  • Zelená metalíza5,0 % · 11 vozidel
  • ostatní23,4 % · 52 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
85,8 %
evidováno u 194 vozů
Katalyzátor
23,9 %
evidováno u 54 vozů
Maják modrý
8,0 %
evidováno u 18 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 13,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 76,7 %EURO 2 · 20,0 %EURO 3 · 3,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1995 je mezi ročníky Patrolu podprůměrný. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Nissanu Patrolu

Proklepněte konkrétní Nissan Patrol 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.