Mitsubishi Outlander 2015

Evidováno
184
Způsobilost na STK
95,0 %
Ø nájezd (medián)
126 622 km
Dovezeno (54 ks)
29 %

Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 1 089 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 216 060 Kčmedián 241 300 Kčdo 261 346 Kč

Mitsubishi Outlander ročníku 2015 má v ČR 184 vozů. V provozu jich zůstává 178 vozů (96,7 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 29,3 % (54 vozů).

Ročník 201595,0 %
Model celkem94,5 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Outlanderu 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 8,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,3 %50 000 až 100 000 km
6 let95,7 %70 000 až 140 000 km
8 let95,5 %100 000 až 180 000 km
10 let88,0 %120 000 až 210 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.3 Nafta 110 kW (65,2 %), 2.0 Benzín 89 kW (13,0 %), 2.0 Benzín 110 kW (9,8 %).

Barevně převládá bílá (29,9 %), druhá nejčastější je černá (20,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 089 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 95,0 %. Model jako celek dosahuje 94,5 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 95,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 126 622 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 85 853 až 171 592 km. To odpovídá asi 11 511 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (37,1 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku38228,5 %
Obtěžování okolí22316,7 %
Brzdové zařízení19814,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení17813,3 %
Výhledy17112,8 %
Řízení826,1 %
Identifikace vozidla544,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav513,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
156×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
122×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
91×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
86×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
77×
6
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1
73×
7
Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1
57×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
57×

Na co se zaměřit u ročníku 2015

Závady, které technici u Mitsubishi Outlanderu 2015 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1B2,97×
Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1B2,54×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 386 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)kód 8.2.2.1.18 let247
Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.112 let317
Nefunkční ostřikovač zadního sklakód 3.5.1.112 let176
Povrchová koroze rámu (bez vlivu na pevnost)kód 6.1.1.3.112 let2 292
Povrchová koroze karoserie (bez vlivu na pevnost)kód 6.2.1.1.113 let2 728
Zobrazit všech 7 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.114 let314
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.114 let1 495

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,4 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 946 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
2.3 Nafta 110 kW12094,9 %241 180 Kč

Cenový odhad

216 060
od Kč
241 300
medián Kč
261 346
do Kč

Při nájezdu kolem 153 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km319 000 Kč
100 000 km278 000 Kč
150 000 km239 000 Kč
200 000 km211 000 Kč
250 000 km185 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mitsubishi Outlanderu ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 241 300 Kč (při mediánovém nájezdu 153 020 km). Běžné rozpětí je od 216 060 do 261 346 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 292 142 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 165 500 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 319 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 185 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Outlanderu 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo68,5 % · 37 vozidel
  • Nizozemsko16,7 % · 9 vozidel
  • Belgie3,7 % · 2 vozidla
  • Polsko3,7 % · 2 vozidla
  • Dánsko1,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země3,7 % · 2 vozidla
  • země neurčena1,9 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha37,1 % · 412 prohlídek
  • Středočeský kraj36,3 % · 403 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj26,6 % · 295 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá29,9 % · 55 vozidel
  • Černá20,1 % · 37 vozidel
  • Šedá18,5 % · 34 vozidel
  • Červená11,4 % · 21 vozidel
  • Šedá metalíza4,3 % · 8 vozidel
  • ostatní15,8 % · 29 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
57,6 %
evidováno u 333 vozů
ABS
17,5 %
evidováno u 101 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 55,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 67,0 %EURO 6 · 32,1 %EURO 4 · 0,9 %

Majitelé a osud v registru

Z 578 vozů Mitsubishi Outlanderu 2015 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
58,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,2 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
91,7 %
vyvezeno 7,3 % · zaniklo 0,3 %

Jiné ročníky Mitsubishi Outlanderu

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Outlander 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.