Mitsubishi Lancer 2004

Evidováno
101
Způsobilost na STK
91,1 %
Ø nájezd (medián)
150 491 km
Dovezeno (53 ks)
52 %

Způsobilé na 30 dnů 7,6 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 8,3 % bez plné způsobilosti, z 997 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2004 eviduje registr Mitsubishi Lanceru 101 vozů. V provozu jich zůstává 46 vozů (45,5 %); ze zahraničí dovezeno 53 vozů (52,5 %).

Ročník 200491,1 %
Model celkem94,2 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Lanceru 2004 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let85,3 % -
14 let89,1 % -
16 let90,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 72 kW (58,4 %), 2.0 Benzín 195 kW (20,8 %), 2.0 Benzín 99 kW (12,9 %).

Barevně převládá stříbrná-metal (16,8 %), druhá nejčastější je šedá-metal (14,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 997 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2004 mělo plnou způsobilost 91,1 %. Model jako celek dosahuje 94,2 %, tento ročník je tedy o 3,1 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 91,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 8,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 150 491 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 99 915 až 194 046 km. To odpovídá asi 6 841 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,4 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (52,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 04738,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení55120,1 %
Brzdové zařízení53419,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1997,3 %
Řízení1234,5 %
Výhledy1144,2 %
Obtěžování okolí1003,6 %
Identifikace vozidla742,7 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
390×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
238×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
218×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
190×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
128×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
114×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
102×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
89×

Motorizace ročníku 2004

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 72 kW5989,8 %–

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Lanceru 2004 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo37,7 % · 20 vozidel
  • Itálie9,4 % · 5 vozidel
  • Rakousko9,4 % · 5 vozidel
  • Švýcarsko5,7 % · 3 vozidla
  • Německo (NDR)1,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země3,8 % · 2 vozidla
  • země neurčena32,1 % · 17 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj20,1 % · 200 prohlídek
  • Hlavní město Praha16,9 % · 168 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj12,7 % · 127 prohlídek
  • ostatní50,4 % · 502 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Stříbrná metalíza16,8 % · 17 vozidel
  • Šedá metalíza14,9 % · 15 vozidel
  • Modrá metalíza12,9 % · 13 vozidel
  • Šedá11,9 % · 12 vozidel
  • Červená7,9 % · 8 vozidel
  • ostatní35,6 % · 36 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
46,3 %
evidováno u 93 vozů
Tažné zařízení
25,9 %
evidováno u 52 vozů
Katalyzátor
12,9 %
evidováno u 26 vozů
Pohon na plyn
8,0 %
evidováno u 16 vozů
Airbag
7,0 %
evidováno u 14 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 29,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 83,3 %EURO 3 · 16,7 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2004 je mezi ročníky Lanceru podprůměrný. Plná způsobilost je o 3,1 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Mitsubishi Lanceru

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Lancer 2004

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.