Mitsubishi Lancer 2005

Evidováno
129
Způsobilost na STK
93,6 %
Ø nájezd (medián)
141 014 km
Dovezeno (38 ks)
29 %

Způsobilé na 30 dnů 5,5 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 6,0 % bez plné způsobilosti, z 1 222 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 55 555 Kčmedián 60 350 Kčdo 877 392 Kč

Mitsubishi Lancer ročníku 2005 má v ČR 129 vozů. V provozu jich zůstává 70 vozů (54,3 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 29,5 % (38 vozů).

Ročník 200593,6 %
Model celkem94,2 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Lanceru 2005 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 18 let klesla plná způsobilost o 0,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky93,1 % -
6 let89,4 % -
8 let93,3 % -
10 let89,7 % -
12 let88,2 % -
14 let91,8 % -
16 let94,1 % -
18 let92,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 72 kW (72,1 %), 2.0 Benzín 99 kW (10,9 %), 2.0 Benzín 195 kW (7,8 %).

Barevně převládá stříbrná-metal (21,7 %), druhá nejčastější je šedá-metal (17,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 222 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2005 mělo plnou způsobilost 93,6 %. Model jako celek dosahuje 94,2 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 93,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 6,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,5 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2004 (91,1 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 10,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 141 014 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 98 132 až 188 401 km. To odpovídá asi 6 715 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (39,4 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 06639,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení55020,5 %
Brzdové zařízení51419,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1917,1 %
Řízení1555,8 %
Výhledy1324,9 %
Identifikace vozidla792,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
435×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
210×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
209×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
181×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
144×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
136×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
116×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
102×

Motorizace ročníku 2005

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 72 kW9393,7 %60 000 Kč

Cenový odhad

55 555
od Kč
60 350
medián Kč
877 392
do Kč

Při nájezdu kolem 169 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km126 000 Kč
100 000 km82 000 Kč
150 000 km65 000 Kč
200 000 km51 000 Kč
250 000 km43 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mitsubishi Lanceru ročníku 2005 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 60 350 Kč (při mediánovém nájezdu 168 904 km). Běžné rozpětí je od 55 555 do 877 392 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 899 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 40 928 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 126 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 43 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Lanceru 2005 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo65,8 % · 25 vozidel
  • Itálie7,9 % · 3 vozidla
  • Švýcarsko5,3 % · 2 vozidla
  • Polsko2,6 % · 1 vozidlo
  • Rakousko2,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena15,8 % · 6 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha21,1 % · 258 prohlídek
  • Středočeský kraj17,9 % · 219 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj14,6 % · 178 prohlídek
  • ostatní46,4 % · 567 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Stříbrná metalíza21,7 % · 28 vozidel
  • Šedá metalíza17,1 % · 22 vozidel
  • Červená metalíza10,1 % · 13 vozidel
  • Šedá10,1 % · 13 vozidel
  • Modrá metalíza7,8 % · 10 vozidel
  • ostatní33,3 % · 43 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
52,6 %
evidováno u 100 vozů
Tažné zařízení
26,3 %
evidováno u 50 vozů
Katalyzátor
25,8 %
evidováno u 49 vozů
Pohon na plyn
8,4 %
evidováno u 16 vozů
Airbag
7,4 %
evidováno u 14 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 28,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 90,7 %EURO 3 · 9,3 %

Jiné ročníky Mitsubishi Lanceru

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Lancer 2005

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.