Mitsubishi Lancer 2015

Evidováno
99
Způsobilost na STK
98,0 %
Ø nájezd (medián)
81 939 km
Dovezeno (5 ks)
5 %

Způsobilé na 30 dnů 2,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,0 % bez plné způsobilosti, z 599 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 146 932 Kčmedián 219 900 Kčdo 269 279 Kč

V roce 2015 eviduje registr Mitsubishi Lanceru 99 vozů. V provozu jich zůstává 96 vozů (97,0 %); ze zahraničí dovezeno 5 vozů (5,1 %).

Ročník 201598,0 %
Model celkem94,2 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Lanceru 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 3,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,0 % -
6 let99,1 % -
8 let98,2 % -
10 let94,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 86 kW (92,9 %), 1.6 Benzín+LPG 86 kW (7,1 %).

Nejčastější barva je bílá (36,4 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 599 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 98,0 %. Model jako celek dosahuje 94,2 %, tento ročník je tedy o 3,8 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 3,7 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2014 (94,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 81 939 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 53 272 až 121 790 km. To odpovídá asi 7 449 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (39,4 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Středočeský kraj.

Podíl dovozů (5,1 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku23142,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení14526,5 %
Brzdové zařízení10419,0 %
Výhledy6712,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
84×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
77×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
53×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
48×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
47×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
29×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
24×
8
Součinitel přebytku vzduchu lambda neodpovídá specifikaci výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.3
17×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,6 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 062 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 86 kW9298,0 %219 900 Kč

Cenový odhad

146 932
od Kč
219 900
medián Kč
269 279
do Kč

Při nájezdu kolem 103 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km277 000 Kč
100 000 km225 000 Kč
150 000 km191 000 Kč
200 000 km155 000 Kč
250 000 km132 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mitsubishi Lanceru ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 219 900 Kč (při mediánovém nájezdu 102 606 km). Běžné rozpětí je od 146 932 do 269 279 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 269 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 118 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 277 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 132 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Lanceru 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo60,0 % · 3 vozidla
  • Rakousko40,0 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha39,4 % · 242 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj30,8 % · 189 prohlídek
  • Středočeský kraj29,8 % · 183 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá36,4 % · 36 vozidel
  • Červená16,2 % · 16 vozidel
  • Šedá12,1 % · 12 vozidel
  • Černá metalíza10,1 % · 10 vozidel
  • Červená metalíza6,1 % · 6 vozidel
  • ostatní19,2 % · 19 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
24,7 %
evidováno u 70 vozů
Tažné zařízení
14,1 %
evidováno u 40 vozů
Pohon na plyn
5,7 %
evidováno u 16 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 52,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 56,1 %EURO 5 · 43,9 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2015 patří u Lanceru k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mitsubishi Lanceru

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Lancer 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.