Mitsubishi Lancer 2007

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 50 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
50
Způsobilost na STK
92,6 %
Ø nájezd (medián)
121 707 km
Dovezeno (26 ks)
52 %

Způsobilé na 30 dnů 6,1 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti, z 540 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2007 eviduje registr Mitsubishi Lanceru 50 vozů. V provozu jich zůstává 33 vozů (66,0 %); ze zahraničí dovezeno 26 vozů (52,0 %).

Ročník 200792,6 %
Model celkem94,2 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Lanceru 2007 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky93,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 72 kW (48,0 %), 2.0 Nafta 103 kW (24,0 %), 2.0 Benzín 99 kW (12,0 %).

Barevně převládá šedá (22,0 %), druhá nejčastější je šedá-metal (18,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 540 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 92,6 %. Model jako celek dosahuje 94,2 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,9 % ze všech prohlídek (celkem 7,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,6 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2006 (94,1 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 121 707 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 62 617 až 177 784 km. To odpovídá asi 6 406 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (39,4 %), pak následují Středočeský kraj a Zlínský kraj.

Vysoký podíl dovozů (52,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku57739,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení32922,8 %
Brzdové zařízení30521,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav996,8 %
Řízení795,5 %
Výhledy573,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
221×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
134×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
105×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
104×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
97×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
91×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
59×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
56×

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Lanceru 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo88,5 % · 23 vozidel
  • Irsko3,8 % · 1 vozidlo
  • Nizozemsko3,8 % · 1 vozidlo
  • země neurčena3,8 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha34,6 % · 187 prohlídek
  • Středočeský kraj28,1 % · 152 prohlídek
  • Zlínský kraj25,2 % · 136 prohlídek
  • ostatní12,0 % · 65 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá22,0 % · 11 vozidel
  • Stříbrná metalíza18,0 % · 9 vozidel
  • Šedá metalíza18,0 % · 9 vozidel
  • Černá16,0 % · 8 vozidel
  • Modrá12,0 % · 6 vozidel
  • ostatní14,0 % · 7 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
32,5 %
evidováno u 38 vozů
Tažné zařízení
17,1 %
evidováno u 20 vozů
Katalyzátor
13,7 %
evidováno u 16 vozů
Pohon na plyn
7,7 %
evidováno u 9 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 39,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2007 je mezi ročníky Lanceru podprůměrný. Plná způsobilost je o 1,6 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Mitsubishi Lanceru

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Lancer 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.