Mitsubishi Lancer 1998

Evidováno
157
Způsobilost na STK
92,3 %
Ø nájezd (medián)
175 551 km
Dovezeno (144 ks)
92 %

Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 1,7 % (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti, z 816 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 12,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1998 Mitsubishi Lanceru má v českých registrech 157 vozů. V provozu zůstává 22 vozů (14,0 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 144 vozů (91,7 %).

Ročník 199892,3 %
Model celkem94,2 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Lanceru 1998 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 12 let a 16 let klesla plná způsobilost o 1,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let87,6 % -
14 let87,9 % -
16 let86,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 55 kW (36,3 %), 1.6 Benzín 83 kW (32,5 %), 1.6 Benzín (14,0 %).

Barevně převládá červená-základní (15,3 %), druhá nejčastější je bílá (15,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 816 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1998 mělo plnou způsobilost 92,3 %. Model jako celek dosahuje 94,2 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,7 % ze všech prohlídek (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,0 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1997 (90,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 175 551 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 141 079 až 213 703 km. To odpovídá asi 6 270 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (45,4 %), pak následují Jihomoravský kraj a Praha.

Vysoký podíl dovozů (91,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 12249,4 %
Brzdové zařízení57725,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení2219,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2018,9 %
Řízení1496,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
403×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
242×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
235×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
149×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
134×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
93×
7
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
92×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
84×

Motorizace ročníku 1998

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 55 kW5792,0 %–
1.6 Benzín 83 kW5189,7 %–

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Lanceru 1998 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo17,4 % · 25 vozidel
  • Rakousko8,3 % · 12 vozidel
  • Německo (NDR)2,1 % · 3 vozidla
  • Bulharská republika0,7 % · 1 vozidlo
  • země neurčena71,5 % · 103 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj21,6 % · 176 prohlídek
  • Jihomoravský kraj13,7 % · 112 prohlídek
  • Hlavní město Praha12,3 % · 100 prohlídek
  • ostatní52,5 % · 428 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá15,3 % · 24 vozidel
  • Červená základní15,3 % · 24 vozidel
  • Černá14,6 % · 23 vozidel
  • Modrá metalíza13,4 % · 21 vozidel
  • Zelená metalíza10,2 % · 16 vozidel
  • ostatní31,2 % · 49 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
31,4 %
evidováno u 65 vozů
Tažné zařízení
30,0 %
evidováno u 62 vozů
Katalyzátor
28,5 %
evidováno u 59 vozů
Airbag
23,7 %
evidováno u 49 vozů
Klimatizace
5,8 %
evidováno u 12 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 3,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 57,1 %EURO 3 · 28,6 %EURO 1 · 14,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1998 je mezi ročníky Lanceru podprůměrný. Plná způsobilost je o 1,9 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Mitsubishi Lanceru

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Lancer 1998

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.