Mercedes-Benz Třída B 2015

Evidováno
144
Způsobilost na STK
98,1 %
Ø nájezd (medián)
76 952 km
Dovezeno (46 ks)
32 %

Způsobilé na 30 dnů 1,7 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 1,9 % bez plné způsobilosti, z 920 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 209 925 Kčmedián 239 990 Kčdo 264 900 Kč

Pro Mercedes-Benz Třídu B ročníku 2015 eviduje registr 144 vozů. Aktivně jezdí 137 vozů (95,1 %), dovoz tvoří 31,9 % ročníku (46 vozů).

Ročník 201598,1 %
Model celkem95,9 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy B 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 1,5 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,4 % -
6 let96,9 % -
8 let99,6 % -
10 let96,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Nafta 80 kW (46,5 %), 2.1 Nafta 100 kW (19,4 %), 1.6 Benzín 90 kW (15,3 %).

Barevně převládá bílá (27,8 %), druhá nejčastější je šedá (27,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 920 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 98,1 %. Model jako celek dosahuje 95,9 %, tento ročník je tedy o 2,3 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 1,9 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 76 952 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 40 672 až 121 639 km. To odpovídá asi 6 996 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (54,8 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení17172,5 %
Výhledy6527,5 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
131×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
59×
3
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
28×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
21×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
16×
6
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
12×
7
Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.4.1.1
9×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí žádný světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.2
9×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,2 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 131 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
1.5 Nafta 80 kW6799,1 %239 990 Kč

Cenový odhad

209 925
od Kč
239 990
medián Kč
264 900
do Kč

Při nájezdu kolem 167 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km339 000 Kč
100 000 km296 000 Kč
150 000 km248 000 Kč
200 000 km216 000 Kč
250 000 km190 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mercedes-Benz Třídy B ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 239 990 Kč (při mediánovém nájezdu 166 600 km). Běžné rozpětí je od 209 925 do 264 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 280 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 161 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 339 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 190 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy B 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo71,7 % · 33 vozidel
  • Itálie8,7 % · 4 vozidla
  • Belgie4,3 % · 2 vozidla
  • Dánsko2,2 % · 1 vozidlo
  • Jižní Georgie a Jižní Sandwichovy ostrovy2,2 % · 1 vozidlo
  • ostatní země8,7 % · 4 vozidla
  • země neurčena2,2 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha54,8 % · 655 prohlídek
  • Středočeský kraj28,3 % · 338 prohlídek
  • Jihomoravský kraj17,0 % · 203 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá27,8 % · 40 vozidel
  • Šedá27,1 % · 39 vozidel
  • Černá23,6 % · 34 vozidel
  • Červená8,3 % · 12 vozidel
  • Modrá5,6 % · 8 vozidel
  • ostatní7,6 % · 11 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
13,0 %
evidováno u 77 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 47,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 92,6 %EURO 5 · 6,7 %EURO 4 · 0,7 %

Majitelé a osud v registru

Z 591 vozů Mercedes-Benz Třídy B 2015 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
70,6 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
3 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
71,9 %
vyvezeno 27,2 % · zaniklo 0,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2015 patří u Třídy B k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,3 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy B

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu B 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.