Mercedes-Benz Třída B 2014

Evidováno
123
Způsobilost na STK
98,3 %
Ø nájezd (medián)
103 860 km
Dovezeno (41 ks)
33 %

Způsobilé na 30 dnů 1,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,7 % bez plné způsobilosti, z 893 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 199 000 Kčmedián 227 000 Kčdo 258 750 Kč

Ročník 2014 Mercedes-Benz Třídy B má v českých registrech 123 vozů. V provozu zůstává 116 vozů (94,3 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 41 vozů (33,3 %).

Ročník 201498,3 %
Model celkem95,9 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Mercedes-Benz Třídy B 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 1,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,3 % -
6 let97,8 % -
8 let96,5 % -
10 let94,9 % -
12 let95,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Nafta 80 kW (47,2 %), 1.6 Benzín 90 kW (15,4 %), 2.0 Benzín 135 kW (8,1 %).

Barevně převládá bílá (28,5 %), druhá nejčastější je šedá (23,6 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 893 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 98,3 %. Model jako celek dosahuje 95,9 %, tento ročník je tedy o 2,5 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 98,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,7 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 103 860 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 54 997 až 153 385 km. To odpovídá asi 8 655 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (51,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení17646,4 %
Podvozek a části připevněné k podvozku7319,3 %
Výhledy6617,4 %
Brzdové zařízení6416,9 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
122×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
58×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
33×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
21×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
18×
6
Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.4.1.1
17×
7
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
16×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
16×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,9 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 232 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2014

MotorPočetSTK~cena
1.5 Nafta 80 kW5898,5 %249 000 Kč

Cenový odhad

199 000
od Kč
227 000
medián Kč
258 750
do Kč

Při nájezdu kolem 153 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km318 000 Kč
100 000 km272 000 Kč
150 000 km228 000 Kč
200 000 km196 000 Kč
250 000 km172 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mercedes-Benz Třídy B ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 227 000 Kč (při mediánovém nájezdu 152 974 km). Běžné rozpětí je od 199 000 do 258 750 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 270 090 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 159 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 318 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 172 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mercedes-Benz Třídy B 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo73,2 % · 30 vozidel
  • Belgie9,8 % · 4 vozidla
  • Itálie9,8 % · 4 vozidla
  • Francie4,9 % · 2 vozidla
  • země neurčena2,4 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha51,5 % · 520 prohlídek
  • Jihomoravský kraj27,1 % · 273 prohlídek
  • Středočeský kraj21,4 % · 216 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá28,5 % · 35 vozidel
  • Šedá23,6 % · 29 vozidel
  • Černá15,4 % · 19 vozidel
  • Červená13,0 % · 16 vozidel
  • Modrá7,3 % · 9 vozidel
  • ostatní12,2 % · 15 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
15,4 %
evidováno u 92 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 47,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 52,3 %EURO 6 · 47,7 %

Majitelé a osud v registru

Z 596 vozů Mercedes-Benz Třídy B 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
64,3 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
3 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
71,6 %
vyvezeno 27,7 % · zaniklo 0,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2014 patří u Třídy B k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,5 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mercedes-Benz Třídy B

Proklepněte konkrétní Mercedes-Benz Třídu B 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.