Mazda CX-5 2020

Evidováno
143
Způsobilost na STK
97,5 %
Ø nájezd (medián)
58 914 km
Dovezeno (33 ks)
23 %

Způsobilé na 30 dnů 2,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti, z 449 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 489 000 Kčmedián 529 900 Kčdo 585 925 Kč

Ročník 2020 Mazdy CX-5 má v českých registrech 143 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu zůstává 141 vozů (98,6 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 33 vozů (23,1 %).

Ročník 202097,5 %
Model celkem96,3 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy CX-5 2020 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,5 %30 000 až 70 000 km
6 let98,0 %50 000 až 100 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Benzín 143 kW (63,6 %), 2.0 Benzín 121 kW (30,1 %), 2.2 Nafta 110 kW (3,5 %).

Nejčastější barva je červená (44,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 449 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2020 mělo plnou způsobilost 97,5 %. Model jako celek dosahuje 96,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,3 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 47,5 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 58 914 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 33 563 až 87 670 km. To odpovídá asi 9 819 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (45,6 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
36×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
13×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
11×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
7×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
6×
6
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
4×
7
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
3×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
3×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 855 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2020

MotorPočetSTK~cena
2.5 Benzín 143 kW9198,2 %574 500 Kč
2.0 Benzín 121 kW4396,3 %504 000 Kč

Cenový odhad

489 000
od Kč
529 900
medián Kč
585 925
do Kč

Při nájezdu kolem 104 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km584 000 Kč
100 000 km534 000 Kč
150 000 km483 000 Kč
200 000 km412 000 Kč
250 000 km368 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mazda CX-5 ročníku 2020 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 529 900 Kč (při mediánovém nájezdu 103 750 km). Běžné rozpětí je od 489 000 do 585 925 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 609 275 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 432 095 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 584 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 368 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mazdy CX-5 2020 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo75,8 % · 25 vozidel
  • Belgie3,0 % · 1 vozidlo
  • Dánsko3,0 % · 1 vozidlo
  • Francie3,0 % · 1 vozidlo
  • Itálie3,0 % · 1 vozidlo
  • ostatní země6,1 % · 2 vozidla
  • země neurčena6,1 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha45,6 % · 233 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj28,4 % · 145 prohlídek
  • Jihomoravský kraj26,0 % · 133 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená44,8 % · 64 vozidel
  • Šedá23,1 % · 33 vozidel
  • Bílá13,3 % · 19 vozidel
  • Modrá7,0 % · 10 vozidel
  • Hnědá6,3 % · 9 vozidel
  • ostatní5,6 % · 8 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
44,6 %
evidováno u 267 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 62,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,7 %EURO 5 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 598 vozů Mazdy CX-5 2020 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
58,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,1 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
98,2 %
vyvezeno 1,8 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Mazdy CX-5

Proklepněte konkrétní Mazdu CX-5 2020

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.