Mazda 6 2018
Způsobilé na 30 dnů 2,6 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti, z 724 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 268 431 Kčmedián 355 088 Kčdo 432 250 Kč
V roce 2018 eviduje registr Mazdy 6 180 vozů. V provozu jich zůstává 177 vozů (98,3 %); ze zahraničí dovezeno 71 vozů (39,4 %).
Jak ročník stárne
Mazdy 6 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 0,1 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 95,2 % | 40 000 až 90 000 km |
| 6 let | 96,2 % | 70 000 až 120 000 km |
| 8 let | 95,1 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Benzín 143 kW (35,6 %), 2.0 Benzín 121 kW (26,1 %), 2.5 Benzín 141 kW (12,8 %).
Nejčastější barva je červená (36,1 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 724 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 97,2 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy o 3,3 procentního bodu nad průměrem.
Plnou způsobilost mělo 97,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 2,8 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2017 (96,0 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 36,4 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 87 191 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 55 709 až 124 665 km. To odpovídá asi 10 899 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (42,9 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.
Vysoký podíl dovozů (39,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Výhledy | 76 | 53,9 % |
| Brzdové zařízení | 65 | 46,1 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2018
Závady, které technici u Mazdy 6 2018 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2 | B | 2,27× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.2 | 14 let | 314 |
| Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.2 | 16 let | 2 276 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2018
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 2.5 Benzín 143 kW | 64 | 98,7 % | 459 948 Kč |
| 2.0 Benzín 121 kW | 47 | 95,5 % | 387 720 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 133 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 416 000 Kč |
| 100 000 km | 376 000 Kč |
| 150 000 km | 339 000 Kč |
| 200 000 km | 289 000 Kč |
| 250 000 km | 255 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Mazda 6 ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 355 088 Kč (při mediánovém nájezdu 133 100 km). Běžné rozpětí je od 268 431 do 432 250 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 479 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 204 481 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 416 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 255 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Mazdy 6 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo73,2 % · 52 vozidel
- Dánsko5,6 % · 4 vozidla
- Polsko5,6 % · 4 vozidla
- Belgie4,2 % · 3 vozidla
- Itálie2,8 % · 2 vozidla
- ostatní země7,0 % · 5 vozidel
- země neurčena1,4 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha42,9 % · 370 prohlídek
- Jihomoravský kraj29,8 % · 257 prohlídek
- Středočeský kraj27,3 % · 235 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená36,1 % · 65 vozidel
- Šedá30,6 % · 55 vozidel
- Bílá12,2 % · 22 vozidel
- Modrá8,9 % · 16 vozidel
- Černá7,8 % · 14 vozidel
- ostatní4,4 % · 8 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 76,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 727 vozů Mazdy 6 2018 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2018 patří u 6 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,3 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Mazdu 6 2018
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.