Mazda 6 2021

Evidováno
93
Způsobilost na STK
99,2 %
Ø nájezd (medián)
57 599 km
Dovezeno (16 ks)
17 %

Způsobilé na 30 dnů 0,8 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,8 % bez plné způsobilosti, z 256 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 465 000 Kčmedián 532 290 Kčdo 580 378 Kč

Pro Mazdu 6 ročníku 2021 eviduje registr 93 vozů. Aktivně jezdí 91 vozů (97,8 %), dovoz tvoří 17,2 % ročníku (16 vozů).

Ročník 202199,2 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy 6 2021 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.5 Benzín 143 kW (74,2 %), 2.0 Benzín 121 kW (25,8 %).

Nejčastější barva je červená (39,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 256 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2021 mělo plnou způsobilost 99,2 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy o 5,3 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 99,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,8 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,3 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2020 (96,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 48,5 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 57 599 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 32 284 až 85 813 km. To odpovídá asi 11 520 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (41,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
7×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
4×
3
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
3×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vozidlo, je-li vyžadováno, není povinně vybaveno systémem monitorování poklesu tlaku v pneumatikách nebo systém zjevně nefunguje nebo nefunguje správně.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.9.2
3×
5
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
3×
6
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
3×
7
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
3×
8
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro potkávací nebo dálkové světlo použit nehomologovaný světlomet (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.4.5.1
2×

Motorizace ročníku 2021

MotorPočetSTK~cena
2.5 Benzín 143 kW6999,4 %559 896 Kč

Cenový odhad

465 000
od Kč
532 290
medián Kč
580 378
do Kč

Při nájezdu kolem 95 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km585 000 Kč
75 000 km554 000 Kč
100 000 km529 000 Kč
125 000 km515 000 Kč
150 000 km473 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mazda 6 ročníku 2021 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 532 290 Kč (při mediánovém nájezdu 95 200 km). Běžné rozpětí je od 465 000 do 580 378 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 599 627 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 375 630 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 585 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 473 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mazdy 6 2021 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo75,0 % · 12 vozidel
  • Dánsko6,3 % · 1 vozidlo
  • Lucembursko6,3 % · 1 vozidlo
  • Maďarsko6,3 % · 1 vozidlo
  • Nizozemsko6,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha35,2 % · 90 prohlídek
  • Jihomoravský kraj25,4 % · 65 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj24,2 % · 62 prohlídek
  • ostatní15,2 % · 39 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená39,8 % · 37 vozidel
  • Šedá23,7 % · 22 vozidel
  • Bílá16,1 % · 15 vozidel
  • Černá14,0 % · 13 vozidel
  • Modrá6,5 % · 6 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
27,0 %
evidováno u 75 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 71,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 98,5 %EURO 4 · 1,0 %EURO 5 · 0,5 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2021 patří u 6 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 5,3 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mazdy 6

Proklepněte konkrétní Mazdu 6 2021

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.