Mazda 6 2016

Evidováno
221
Způsobilost na STK
95,6 %
Ø nájezd (medián)
111 280 km
Dovezeno (81 ks)
37 %

Způsobilé na 30 dnů 4,3 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 1 098 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 209 990 Kčmedián 273 363 Kčdo 320 130 Kč

Pro Mazdu 6 ročníku 2016 eviduje registr 221 vozů. Aktivně jezdí 213 vozů (96,4 %), dovoz tvoří 36,7 % ročníku (81 vozů).

Ročník 201695,6 %
Model celkem93,9 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy 6 2016 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 2,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,0 %50 000 až 100 000 km
6 let94,8 %70 000 až 130 000 km
8 let96,0 %100 000 až 160 000 km
10 let94,0 %120 000 až 190 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 121 kW (31,7 %), 2.2 Nafta 129 kW (21,7 %), 2.2 Nafta 110 kW (17,6 %).

Nejčastější barva je červená (42,1 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 098 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2016 mělo plnou způsobilost 95,6 %. Model jako celek dosahuje 93,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 35,7 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 111 280 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 73 713 až 154 502 km. To odpovídá asi 11 128 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (40,9 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (36,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Brzdové zařízení14922,7 %
Podvozek a části připevněné k podvozku12118,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení11617,7 %
Výhledy10916,6 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav8012,2 %
Obtěžování okolí8012,2 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
112×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
87×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
42×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
27×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
24×
6
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
19×
7
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
18×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
17×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,4 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 2 116 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2016

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 121 kW7096,7 %287 000 Kč
2.2 Nafta 129 kW4893,8 %268 900 Kč

Cenový odhad

209 990
od Kč
273 363
medián Kč
320 130
do Kč

Při nájezdu kolem 145 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km354 000 Kč
100 000 km307 000 Kč
150 000 km270 000 Kč
200 000 km232 000 Kč
250 000 km202 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mazda 6 ročníku 2016 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 273 363 Kč (při mediánovém nájezdu 144 966 km). Běžné rozpětí je od 209 990 do 320 130 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 356 200 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 175 300 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 354 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 202 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mazdy 6 2016 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo67,9 % · 55 vozidel
  • Dánsko9,9 % · 8 vozidel
  • Polsko4,9 % · 4 vozidla
  • Lucembursko2,5 % · 2 vozidla
  • Slovensko2,5 % · 2 vozidla
  • ostatní země9,9 % · 8 vozidel
  • země neurčena2,5 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha40,9 % · 561 prohlídek
  • Středočeský kraj30,4 % · 417 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj28,7 % · 394 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená42,1 % · 93 vozidel
  • Hnědá13,1 % · 29 vozidel
  • Šedá13,1 % · 29 vozidel
  • Černá12,7 % · 28 vozidel
  • Bílá10,0 % · 22 vozidel
  • ostatní9,0 % · 20 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
26,2 %
evidováno u 228 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 67,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 98,1 %EURO 5 · 1,7 %EURO 4 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 871 vozů Mazdy 6 2016 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
51,7 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,1 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
94,9 %
vyvezeno 3,6 % · zaniklo 0,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2016 patří u 6 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Mazdy 6

Proklepněte konkrétní Mazdu 6 2016

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.