Ford S-Max 2018
2.0 Nafta 132 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti, z 178 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 291 575 Kčmedián 317 385 Kčdo 352 175 Kč
2.0 Nafta 132 kW je druhá nejpočetnější motorizace u Fordu S-Max ročníku 2018. V registrech je evidováno 44 vozů (21,6 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem T8CJ.
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 97,8 % |
| 100-200 000 km | 94,3 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 96,6 % (178 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu) mezi motory ročníku 2018 (ročník průměrně 97,4 %).
Plnou způsobilost mělo 96,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,4 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 132 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Poškozené písmo registrační značkyIdentifikace vozidla · kód 0.1.3.1 | A | 1,44× |
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1 | A | 1,35× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozené písmo registrační značkykód 0.1.3.1 | 14 let | 1 074 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 14 let | 5 471 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Další motorizace Fordu S-Max 2018
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 187 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 405 000 Kč |
| 150 000 km | 351 000 Kč |
| 200 000 km | 295 000 Kč |
| 250 000 km | 251 000 Kč |
| 300 000 km | 201 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Nafta 132 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 317 385 Kč (při typickém nájezdu 187 037 km). Běžné rozmezí je 291 575–352 175 Kč.
Cenově odpovídá mediánu ročníku 2018 (308 759 Kč).
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 405 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 201 000 Kč.