Ford S-Max 2021

Evidováno
104
Způsobilost na STK
95,6 %
Ø nájezd (medián)
98 965 km
Dovezeno (53 ks)
51 %

Způsobilé na 30 dnů 4,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti, z 232 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 409 000 Kčmedián 449 900 Kčdo 499 000 Kč

Ročník 2021 Fordu S-Max má v českých registrech 104 vozů. V provozu zůstává 102 vozů (98,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 53 vozů (51,0 %).

Ročník 202195,6 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Fordu S-Max 2021 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky94,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 110 kW (55,8 %), 2.0 Nafta 140 kW (29,8 %), 2.5 Benzín 110 kW (14,4 %).

Nejčastější barva je šedá (53,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 232 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2021 mělo plnou způsobilost 95,6 %. Model jako celek dosahuje 94,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,3 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2020 (97,9 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 53,3 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 98 965 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 59 700 až 141 521 km. To odpovídá asi 19 793 km ročně, tedy standardní osobní provoz (15 až 20 tisíc km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (41,9 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (51,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1
14×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
9×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
8×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1
7×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
3×
6
Brzdová hadice na povrchu odřená, popraskaná, ale není poškozena (vidět) druhá spodní vrstva hadice.
Brzdové zařízení · kód 1.1.12.2.1
3×
7
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
3×
8
Stěrač zadního skla chybí nebo ramínko dostatečně nestírá v celé ploše.
Výhledy · kód 3.4.2.1
3×

Motorizace ročníku 2021

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 110 kW5894,1 %438 950 Kč

Cenový odhad

409 000
od Kč
449 900
medián Kč
499 000
do Kč

Při nájezdu kolem 135 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km563 000 Kč
100 000 km495 000 Kč
150 000 km426 000 Kč
200 000 km351 000 Kč
250 000 km295 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Ford S-Max ročníku 2021 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 449 900 Kč (při mediánovém nájezdu 135 000 km). Běžné rozpětí je od 409 000 do 499 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 622 854 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 336 513 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 563 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 295 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fordu S-Max 2021 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo69,8 % · 37 vozidel
  • Belgie11,3 % · 6 vozidel
  • Itálie9,4 % · 5 vozidel
  • Dánsko3,8 % · 2 vozidla
  • Francie1,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země1,9 % · 1 vozidlo
  • země neurčena1,9 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha39,2 % · 91 prohlídek
  • Jihomoravský kraj27,2 % · 63 prohlídek
  • Středočeský kraj27,2 % · 63 prohlídek
  • ostatní6,5 % · 15 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá53,3 % · 56 vozidel
  • Modrá26,7 % · 28 vozidel
  • Černá8,6 % · 9 vozidel
  • Bílá6,7 % · 7 vozidel
  • Červená4,8 % · 5 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
50,2 %
evidováno u 152 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 82,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Jiné ročníky Fordu S-Max

Proklepněte konkrétní Ford S-Max 2021

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.