Citroën C5 2010
2.0 Nafta 103 kW
Specifikace motoru
Způsobilé na 30 dnů 6,5 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti, z 2 159 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 59 990 Kčmedián 74 999 Kčdo 108 636 Kč
2.0 Nafta 103 kW je první nejpočetnější motorizace u Citroënu C5 ročníku 2010. V registrech je evidováno 207 vozů (38,3 % ročníku).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 96,1 % |
| 100-200 000 km | 92,6 % |
| 200-300 000 km | 88,5 % |
| nad 300 000 km | 90,0 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 93,0 % (2 159 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2010 (ročník průměrně 93,6 %).
Plnou způsobilost mělo 93,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 6,7 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 103 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1 | B | 6,89× |
| Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1 | B | 4,98× |
| Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8 | B | 4,17× |
| Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11 | B | 2,33× |
| Nesvítí některá brzdová svítilnaSvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.2 | B | 1,84× |
| Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.3.1.1 | B | 1,44× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)kód 8.2.2.1.1 | 14 let | 375 |
| Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)kód 8.2.2.2.1.11 | 15 let | 213 |
| Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.1 | 16 let | 622 |
| Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.8 | 16 let | 480 |
| Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.2 | 16 let | 503 |
Zobrazit všech 14 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)kód 5.3.3.1.1 | 16 let | 305 |
| Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.1 | 16 let | 1 746 |
| Tlumič poškozený nebo netěsný (zatím bez vlivu na jízdu)kód 5.3.2.2.1 | 16 let | 2 137 |
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 16 let | 3 916 |
| Nefunkční ostřikovač zadního sklakód 3.5.1.1 | 17 let | 686 |
| Netěsnost hydraulického zařízeníkód 6.2.9.7.1 | 18 let | 671 |
| Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.1 | 18 let | 1 316 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 18 let | 3 600 |
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 18 let | 6 087 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 207 vozidel této motorizace se v registru eviduje 3 kódů typu motoru:
Další motorizace Citroënu C5 2010
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 242 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 150 000 km | 106 000 Kč |
| 200 000 km | 85 000 Kč |
| 250 000 km | 72 000 Kč |
| 300 000 km | 60 000 Kč |
| 350 000 km | 54 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Nafta 103 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 74 999 Kč (při typickém nájezdu 242 228 km). Běžné rozmezí je 59 990–108 636 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2010 (89 950 Kč) je tato motorizace o 17 % níže.
S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 106 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 54 000 Kč.