Citroën C4 Picasso 2017
2.0 Nafta 110 kW
Specifikace motoru
Způsobilé na 30 dnů 2,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti, z 393 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 191 000 Kčobvykle 235 000 Kčdo 274 000 Kč
2.0 Nafta 110 kW je druhá nejpočetnější motorizace u Citroënu C4 Picasso ročníku 2017. V registrech je evidováno 81 vozů (27,6 % ročníku).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 96,8 % |
| 100-200 000 km | 96,5 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 97,5 % (393 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu) mezi motory ročníku 2017 (ročník průměrně 96,8 %).
Plnou způsobilost mělo 97,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 110 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Prachovka na hnacím hřídeli kolaNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1 | A | 2,19× |
| Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1 | A | 1,93× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.1 | 14 let | 1 143 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 14 let | 4 453 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 81 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:
Další motorizace Citroënu C4 Picasso 2017
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 127 000 km, obvyklém v inzerci. Odhad z cen srovnatelných vozů.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 291 000 Kč |
| 100 000 km | 254 000 Kč |
| 150 000 km | 219 000 Kč |
| 200 000 km | 184 000 Kč |
| 250 000 km | 156 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Nafta 110 kW vychází při nájezdu kolem 127 000 km na přibližně 235 000 Kč. Polovina srovnatelných vozů se nabízí mezi 191 000 a 274 000 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 291 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 156 000 Kč.