Citroën Berlingo 2007

Evidováno
3 449
Způsobilost na STK
93,3 %
Ø nájezd (medián)
161 687 km
Dovezeno (462 ks)
13 %

Způsobilé na 30 dnů 5,8 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti, z 34 128 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 38 946 Kčmedián 49 000 Kčdo 59 900 Kč

Pro Citroën Berlingo ročníku 2007 eviduje registr 3 449 vozů. Žádný jiný ročník nemá v registrech více kusů. Aktivně jezdí 2 323 vozů (67,4 %), dovoz tvoří 13,4 % ročníku (462 vozů).

Ročník 200793,3 %
Model celkem93,1 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu Berlingo 2007 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 18 let klesla plná způsobilost o 7,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky93,2 %40 000 až 90 000 km
6 let93,5 %60 000 až 130 000 km
8 let95,2 %70 000 až 160 000 km
10 let93,7 %90 000 až 180 000 km
12 let91,3 %120 000 až 200 000 km
14 let91,1 %130 000 až 220 000 km
16 let90,0 %140 000 až 240 000 km
18 let85,6 %160 000 až 250 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Nafta 55 kW (29,1 %), 1.4 Benzín 55 kW (25,7 %), 1.6 Nafta 66 kW (23,2 %).

Barevně převládá bílá (19,3 %), druhá nejčastější je modrá-tmavá (11,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 34 128 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 93,3 %. Model jako celek dosahuje 93,1 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 93,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 161 687 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 108 363 až 219 587 km. To odpovídá asi 8 510 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (49,4 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (13,4 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku22 44535,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení11 83018,6 %
Brzdové zařízení11 08417,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav5 9729,4 %
Řízení5 0477,9 %
Výhledy3 6915,8 %
Obtěžování okolí2 3773,7 %
Identifikace vozidla1 2882,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
8 568×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
4 308×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
4 209×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
3 918×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
3 586×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
2 627×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
2 612×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
2 458×

Na co se zaměřit u ročníku 2007

Závady, které technici u Citroënu Berlingo 2007 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11B3,12×
Překročený rozptyl kouřivostiObtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.8B3,01×
Nefunkční klaksonJiné vybavení · kód 7.7.1B2,34×
Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1B2,33×
Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.2B1,81×
Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.3.1.1B1,59×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nesvítí některá brzdová svítilnakód 4.3.1.1.214 let1 303
Emisní závady z řídicí jednotky (diesel)kód 8.2.2.2.1.1115 let388
Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.115 let1 127
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.215 let1 034
Nesvítí obrysová / denní svítilnakód 4.2.1.1.215 let1 017
Zobrazit všech 20 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.115 let12 347
Překročený rozptyl kouřivostikód 8.2.2.2.1.816 let1 110
Nefunkční klaksonkód 7.7.117 let222
Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.117 let561
Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.117 let4 295
Poškození zařízení pro nepřímý výhledkód 3.3.4.117 let661
Vůle v zavěšení kol (silentbloky, čepy)kód 5.3.3.1.118 let553
Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivékód 7.7.218 let660
Netěsnost posilovače řízeníkód 2.1.5.1.118 let1 157
Hřídel stěrače bez ochranného pouzdrakód 3.4.3.119 let1 150
Netěsnost převodky řízeníkód 2.1.1.5.119 let3 210
Poškozené brzdové potrubíkód 1.1.11.3.220 let479
Uvolněné ukotvení sedadlakód 6.2.6.3.120 let1 439
Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.120 let1 701
Prasklá prachovka převodky řízeníkód 2.1.1.5.220 let523

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

16 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
1.6 Nafta 55 kW1 00492,7 %39 000 Kč
1.4 Benzín 55 kW88793,3 %43 000 Kč
1.6 Nafta 66 kW79993,7 %59 900 Kč
1.6 Benzín 80 kW52794,1 %51 000 Kč
1.9 Nafta 51 kW8092,7 %53 000 Kč
1.6 Benzín+LPG 80 kW5692,3 %49 000 Kč
1.4 Benzín+LPG 55 kW5492,3 %40 000 Kč

Cenový odhad

38 946
od Kč
49 000
medián Kč
59 900
do Kč

Při nájezdu kolem 209 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km80 000 Kč
150 000 km62 000 Kč
200 000 km51 000 Kč
250 000 km44 000 Kč
300 000 km36 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën Berlingo ročníku 2007 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 49 000 Kč (při mediánovém nájezdu 209 294 km). Běžné rozpětí je od 38 946 do 59 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 63 170 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 33 800 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 80 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 36 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu Berlingo 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo53,2 % · 246 vozidel
  • Belgie12,1 % · 56 vozidel
  • Rakousko6,5 % · 30 vozidel
  • Francie6,1 % · 28 vozidel
  • Itálie2,6 % · 12 vozidel
  • ostatní země9,1 % · 42 vozidel
  • země neurčena10,4 % · 48 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj18,9 % · 6 448 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,4 % · 3 541 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj9,0 % · 3 074 prohlídek
  • ostatní61,7 % · 21 065 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá19,3 % · 664 vozidel
  • Modrá tmavá11,0 % · 381 vozidel
  • Červená tmavá9,1 % · 315 vozidel
  • Červená základní5,8 % · 200 vozidel
  • Červená5,7 % · 196 vozidel
  • ostatní49,1 % · 1 693 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
58,1 %
evidováno u 2 387 vozů
ABS
57,2 %
evidováno u 2 350 vozů
Katalyzátor
12,4 %
evidováno u 508 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 32,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 95,4 %EURO 3 · 3,9 %EURO 5 · 0,3 %EURO 6 · 0,3 %EURO 2 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 4 111 vozů Citroënu Berlingo 2007 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
66,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
3 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
68,8 %
vyvezeno 3,2 % · zaniklo 23,4 %

Jiné ročníky Citroënu Berlingo

Proklepněte konkrétní Citroën Berlingo 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.