Citroën Berlingo 2020

Evidováno
705
Způsobilost na STK
95,3 %
Ø nájezd (medián)
66 760 km
Dovezeno (29 ks)
4 %

Způsobilé na 30 dnů 4,5 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti, z 2 212 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 265 299 Kčmedián 300 000 Kčdo 369 000 Kč

Ročník 2020 Citroënu Berlingo má v českých registrech 705 vozů. V provozu zůstává 675 vozů (95,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 29 vozů (4,1 %).

Ročník 202095,3 %
Model celkem93,1 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu Berlingo 2020 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 1,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,7 %40 000 až 90 000 km
6 let94,7 %60 000 až 120 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Nafta 75 kW (43,5 %), 1.5 Nafta 96 kW (35,3 %), 1.2 Benzín 81 kW (14,9 %).

Nejčastější barva je bílá (45,4 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 212 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2020 mělo plnou způsobilost 95,3 %. Model jako celek dosahuje 93,1 %, tento ročník je tedy o 2,2 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 95,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 45,7 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 66 760 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 40 047 až 104 450 km. To odpovídá asi 11 127 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,1 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (4,1 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Výhledy27126,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení22622,4 %
Identifikace vozidla16216,0 %
Obtěžování okolí12912,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav10310,2 %
Brzdové zařízení656,4 %
Řízení545,3 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
203×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
121×
3
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
97×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1
63×
5
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
42×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
38×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
30×
8
Naměřená hodnota kouřivosti přesahuje úroveň korigovaného součinitele absorpce uvedenou na štítku výrobce.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1
29×

Na co se zaměřit u ročníku 2020

Závady, které technici u Citroënu Berlingo 2020 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1B2,55×
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2B1,6×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)kód 8.2.2.1.112 let277
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.115 let12 347
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.216 let583
Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.216 let8 462
Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.117 let3 742
Zobrazit všech 7 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.118 let8 894
Nefunkční ostřikovač zadního sklakód 3.5.1.119 let1 601

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2020

MotorPočetSTK~cena
1.5 Nafta 75 kW30795,0 %269 000 Kč
1.5 Nafta 96 kW24995,2 %342 498 Kč
1.2 Benzín 81 kW10596,2 %275 000 Kč

Cenový odhad

265 299
od Kč
300 000
medián Kč
369 000
do Kč

Při nájezdu kolem 113 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km365 000 Kč
100 000 km320 000 Kč
150 000 km272 000 Kč
200 000 km229 000 Kč
250 000 km208 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën Berlingo ročníku 2020 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 300 000 Kč (při mediánovém nájezdu 112 967 km). Běžné rozpětí je od 265 299 do 369 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 411 175 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 229 089 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 365 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 208 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu Berlingo 2020 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Maďarsko62,1 % · 18 vozidel
  • Německo17,2 % · 5 vozidel
  • Francie10,3 % · 3 vozidla
  • Belgie6,9 % · 2 vozidla
  • země neurčena3,4 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj37,0 % · 818 prohlídek
  • Hlavní město Praha33,0 % · 730 prohlídek
  • Jihomoravský kraj24,5 % · 542 prohlídek
  • ostatní5,5 % · 122 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá45,4 % · 320 vozidel
  • Šedá34,9 % · 246 vozidel
  • Modrá7,4 % · 52 vozidel
  • Zelená7,2 % · 51 vozidel
  • Černá3,4 % · 24 vozidel
  • ostatní1,7 % · 12 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
39,1 %
evidováno u 948 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 65,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,5 %EURO 5 · 0,4 %EURO 4 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 2 422 vozů Citroënu Berlingo 2020 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
68,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,8 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
89,9 %
vyvezeno 9,7 % · zaniklo 0,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2020 patří u Berlingo k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,2 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Citroënu Berlingo

Proklepněte konkrétní Citroën Berlingo 2020

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.