Citroën Berlingo 2019

Evidováno
1 025
Způsobilost na STK
95,0 %
Ø nájezd (medián)
72 669 km
Dovezeno (49 ks)
5 %

Způsobilé na 30 dnů 4,8 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti, z 3 678 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 240 000 Kčmedián 270 000 Kčdo 309 000 Kč

Ročník 2019 Citroënu Berlingo má v českých registrech 1 025 vozů. V provozu zůstává 996 vozů (97,2 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 49 vozů (4,8 %).

Ročník 201995,0 %
Model celkem93,1 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu Berlingo 2019 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 2,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,4 %40 000 až 80 000 km
6 let94,2 %60 000 až 120 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Nafta 96 kW (33,7 %), 1.2 Benzín 81 kW (28,3 %), 1.5 Nafta 75 kW (28,0 %).

Nejčastější barva je bílá (45,0 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 3 678 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2019 mělo plnou způsobilost 95,0 %. Model jako celek dosahuje 93,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 4,9 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 72 669 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 45 534 až 109 952 km. To odpovídá asi 10 381 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (41,2 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (4,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení45621,5 %
Výhledy44220,8 %
Brzdové zařízení33715,9 %
Identifikace vozidla21710,2 %
Obtěžování okolí2019,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1898,9 %
Podvozek a části připevněné k podvozku1868,8 %
Řízení954,5 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
322×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
241×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
218×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
118×
5
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
75×
6
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1
69×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
64×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
59×

Na co se zaměřit u ročníku 2019

Závady, které technici u Citroënu Berlingo 2019 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1B2,0×
Nezaznamenaná úprava v TP (např. tažné zařízení)Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2B1,95×
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2B1,58×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nezaznamenaná úprava v TP (např. tažné zařízení)kód 0.3.1.28 let245
Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)kód 8.2.2.1.112 let277
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.115 let12 347
Nadměrně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.216 let583
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.116 let13 613
Zobrazit všech 9 závad
ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.216 let8 462
Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.116 let9 611
Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.117 let3 742
Nefunkční ostřikovač zadního sklakód 3.5.1.119 let1 601

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,3 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2019

MotorPočetSTK~cena
1.5 Nafta 96 kW34594,7 %304 353 Kč
1.2 Benzín 81 kW29095,8 %270 000 Kč
1.5 Nafta 75 kW28795,2 %255 045 Kč
1.6 Nafta 73 kW6694,0 %220 000 Kč

Cenový odhad

240 000
od Kč
270 000
medián Kč
309 000
do Kč

Při nájezdu kolem 126 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km336 000 Kč
100 000 km295 000 Kč
150 000 km250 000 Kč
200 000 km215 000 Kč
250 000 km191 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën Berlingo ročníku 2019 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 270 000 Kč (při mediánovém nájezdu 126 000 km). Běžné rozpětí je od 240 000 do 309 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 385 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 204 728 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 336 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 191 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu Berlingo 2019 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Belgie36,7 % · 18 vozidel
  • Německo20,4 % · 10 vozidel
  • Maďarsko12,2 % · 6 vozidel
  • Rakousko10,2 % · 5 vozidel
  • Polsko4,1 % · 2 vozidla
  • ostatní země16,3 % · 8 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj34,8 % · 1 279 prohlídek
  • Hlavní město Praha27,7 % · 1 017 prohlídek
  • Jihomoravský kraj21,9 % · 807 prohlídek
  • ostatní15,6 % · 575 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá45,0 % · 461 vozidel
  • Šedá30,8 % · 316 vozidel
  • Zelená9,1 % · 93 vozidel
  • Červená7,4 % · 76 vozidel
  • Modrá5,5 % · 56 vozidel
  • ostatní2,2 % · 23 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
43,5 %
evidováno u 1 281 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 58,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,7 %EURO 5 · 0,2 %EURO 1 · 0,1 %EURO 4 · 0,1 %

Majitelé a osud v registru

Z 2 942 vozů Citroënu Berlingo 2019 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
62,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,3 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
92,5 %
vyvezeno 7,2 % · zaniklo 0,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2019 patří u Berlingo k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,9 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Citroënu Berlingo

Proklepněte konkrétní Citroën Berlingo 2019

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.