Citroën Berlingo 2021

Evidováno
508
Způsobilost na STK
96,1 %
Ø nájezd (medián)
60 569 km
Dovezeno (9 ks)
2 %

Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti, z 1 167 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 286 194 Kčmedián 328 810 Kčdo 380 000 Kč

Citroën Berlingo ročníku 2021 má v ČR 508 vozů. V provozu jich zůstává 494 vozů (97,2 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 1,8 % (9 vozů).

Ročník 202196,0 %
Model celkem93,1 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu Berlingo 2021 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,5 %40 000 až 90 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Nafta 96 kW (40,0 %), 1.5 Nafta 75 kW (39,0 %), 1.2 Benzín 81 kW (14,4 %).

Nejčastější barva je bílá (47,8 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 167 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2021 mělo plnou způsobilost 96,0 %. Model jako celek dosahuje 93,1 %, tento ročník je tedy o 3,0 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 96,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 46,8 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 60 569 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 33 743 až 95 316 km. To odpovídá asi 12 114 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (39,8 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (1,8 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Výhledy10741,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení9034,9 %
Identifikace vozidla6123,6 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
85×
2
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
54×
3
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
38×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
17×
5
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
15×
6
Zařízení k omezení emisí namontované výrobcem chybí, je změněno nebo je zjevně poškozené. V případě vozidla vybaveného filtrem pevných částic s emisní normou EURO 5 (V), EURO 6 (VI) je tato podmínka splněna také v případě, že je naměřena hodnota kouřivosti vyšší než 0,25 m
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1
11×
7
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
10×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
8×

Na co se zaměřit u ročníku 2021

Závady, které technici u Citroënu Berlingo 2021 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1A2,52×
Menší poškození čelního sklaVýhledy · kód 3.2.1.2A1,59×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 087 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.115 let12 347
Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.216 let8 462

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,5 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 337 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2021

MotorPočetSTK~cena
1.5 Nafta 96 kW20395,0 %381 353 Kč
1.5 Nafta 75 kW19896,9 %295 750 Kč
1.2 Benzín 81 kW7396,9 %304 375 Kč

Cenový odhad

286 194
od Kč
328 810
medián Kč
380 000
do Kč

Při nájezdu kolem 96 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km373 000 Kč
75 000 km345 000 Kč
100 000 km328 000 Kč
125 000 km305 000 Kč
150 000 km277 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën Berlingo ročníku 2021 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 328 810 Kč (při mediánovém nájezdu 96 388 km). Běžné rozpětí je od 286 194 do 380 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 429 999 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 235 310 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 373 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 277 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu Berlingo 2021 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo44,4 % · 4 vozidla
  • Belgie22,2 % · 2 vozidla
  • Maďarsko11,1 % · 1 vozidlo
  • Polsko11,1 % · 1 vozidlo
  • Slovensko11,1 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj28,0 % · 327 prohlídek
  • Hlavní město Praha25,1 % · 293 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj17,2 % · 201 prohlídek
  • ostatní29,6 % · 346 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá47,8 % · 243 vozidel
  • Šedá29,9 % · 152 vozidel
  • Hnědá13,8 % · 70 vozidel
  • Modrá4,7 % · 24 vozidel
  • Černá2,8 % · 14 vozidel
  • ostatní1,0 % · 5 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
39,1 %
evidováno u 563 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 50,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,7 %EURO 5 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 441 vozů Citroënu Berlingo 2021 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
65,8 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,1 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
92,3 %
vyvezeno 7,3 % · zaniklo 0,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2021 patří u Berlingo k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,0 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Citroënu Berlingo

Proklepněte konkrétní Citroën Berlingo 2021

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.