BMW Řada 7 2010
Způsobilé na 30 dnů 2,5 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti, z 1 989 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 149 999 Kčmedián 219 900 Kčdo 279 000 Kč
Ročník 2010 BMW Řady 7 má v českých registrech 194 vozů. V provozu zůstává 103 vozů (53,1 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 79 vozů (40,7 %).
Jak ročník stárne
BMW Řady 7 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 4,4 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 99,1 % | - |
| 6 let | 97,4 % | - |
| 8 let | 95,2 % | - |
| 10 let | 97,4 % | - |
| 12 let | 96,5 % | - |
| 14 let | 94,7 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 4.4 Benzín 300 kW (38,1 %), 3.0 Nafta 225 kW (31,4 %), 3.0 Nafta 180 kW (27,3 %).
Nejčastější barva je černá-metal (32,5 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 989 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 97,3 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,8 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 97,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 174 494 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 123 164 až 230 937 km. To odpovídá asi 10 906 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Praze (54,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.
Vysoký podíl dovozů (40,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 131 | 28,7 % |
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 113 | 24,7 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 77 | 16,8 % |
| Výhledy | 73 | 16,0 % |
| Brzdové zařízení | 63 | 13,8 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Motorizace ročníku 2010
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 4.4 Benzín 300 kW | 74 | 97,0 % | 273 000 Kč |
| 3.0 Nafta 225 kW | 61 | 98,3 % | 235 000 Kč |
| 3.0 Nafta 180 kW | 53 | 96,4 % | 185 000 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 277 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 200 000 km | 257 000 Kč |
| 250 000 km | 231 000 Kč |
| 300 000 km | 202 000 Kč |
| 350 000 km | 195 000 Kč |
| 400 000 km | 170 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena BMW Řady 7 ročníku 2010 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 219 900 Kč (při mediánovém nájezdu 277 000 km). Běžné rozpětí je od 149 999 do 279 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 297 800 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 141 990 Kč.
S nájezdem 200 000 km vychází odhad na 257 000 Kč, s nájezdem 400 000 km na 170 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení BMW Řady 7 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo69,6 % · 55 vozidel
- Itálie11,4 % · 9 vozidel
- Slovensko3,8 % · 3 vozidla
- Rumunsko2,5 % · 2 vozidla
- Belgie1,3 % · 1 vozidlo
- ostatní země8,9 % · 7 vozidel
- země neurčena2,5 % · 2 vozidla
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Hlavní město Praha30,3 % · 603 prohlídek
- Středočeský kraj15,0 % · 298 prohlídek
- Jihomoravský kraj10,1 % · 201 prohlídek
- ostatní44,6 % · 887 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá metalíza32,5 % · 63 vozidel
- Černá18,0 % · 35 vozidel
- Šedá metalíza12,9 % · 25 vozidel
- Bílá9,8 % · 19 vozidel
- Šedá8,2 % · 16 vozidel
- ostatní18,6 % · 36 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 37,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2010 patří u Řady 7 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,8 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní BMW Řadu 7 2010
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.