BMW Řada 7 2006

Evidováno
208
Způsobilost na STK
94,9 %
Ø nájezd (medián)
215 193 km
Dovezeno (151 ks)
73 %

Způsobilé na 30 dnů 4,4 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti, z 2 041 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

BMW Řada 7 ročníku 2006 má v ČR 208 vozů. V provozu jich zůstává 138 vozů (66,3 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 72,6 % (151 vozů).

Ročník 200694,9 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

BMW Řady 7 2006 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 20 let klesla plná způsobilost o 0,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,3 % -
6 let95,6 % -
8 let91,7 % -
10 let96,4 % -
12 let95,5 % -
14 let96,8 % -
16 let93,6 % -
18 let93,8 % -
20 let96,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 170 kW (49,0 %), 4.8 Benzín 270 kW (16,8 %), 4.4 Nafta 242 kW (15,9 %).

Nejčastější barva je černá-metal (31,2 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 041 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 94,9 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 215 193 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 151 040 až 284 820 km. To odpovídá asi 10 760 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (48,1 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (72,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku30921,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení26818,6 %
Brzdové zařízení23016,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav17812,4 %
Řízení16811,7 %
Výhledy15210,5 %
Identifikace vozidla805,6 %
Obtěžování okolí563,9 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
130×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
113×
3
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
99×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
65×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
61×
6
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
60×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
58×
8
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
52×

Motorizace ročníku 2006

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 170 kW10294,9 %–

Z registru vozidel

Složení BMW Řady 7 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo60,9 % · 92 vozidel
  • Itálie6,0 % · 9 vozidel
  • Francie3,3 % · 5 vozidel
  • Slovensko3,3 % · 5 vozidel
  • Dánsko1,3 % · 2 vozidla
  • ostatní země6,6 % · 10 vozidel
  • země neurčena18,5 % · 28 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha23,7 % · 484 prohlídek
  • Středočeský kraj15,2 % · 311 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,4 % · 212 prohlídek
  • ostatní50,7 % · 1 034 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá metalíza31,3 % · 65 vozidel
  • Černá17,3 % · 36 vozidel
  • Šedá metalíza17,3 % · 36 vozidel
  • Modrá metalíza11,1 % · 23 vozidel
  • Šedá7,2 % · 15 vozidel
  • ostatní15,9 % · 33 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
58,4 %
evidováno u 181 vozů
Tažné zařízení
12,3 %
evidováno u 38 vozů
Airbag
10,6 %
evidováno u 33 vozů
Pohon na plyn
10,3 %
evidováno u 32 vozů
Katalyzátor
8,4 %
evidováno u 26 vozů
Klimatizace
7,4 %
evidováno u 23 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 42,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 99,2 %EURO 3 · 0,8 %

Jiné ročníky BMW Řady 7

Proklepněte konkrétní BMW Řadu 7 2006

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.