BMW Řada 7 2019

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 53 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
53
Způsobilost na STK
97,6 %
Ø nájezd (medián)
74 703 km
Dovezeno (27 ks)
51 %

Způsobilé na 30 dnů 2,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti, z 212 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 809 086 Kčmedián 969 000 Kčdo 1 099 450 Kč

V roce 2019 eviduje registr BMW Řady 7 53 vozů. V provozu jich zůstává 46 vozů (86,8 %); ze zahraničí dovezeno 27 vozů (50,9 %).

Ročník 201997,6 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

BMW Řady 7 2019 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 2,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,1 % -
6 let95,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 195 kW (39,6 %), 4.4 Benzín 390 kW (24,5 %), 3.0 Nafta 235 kW (22,6 %).

Nejčastější barva je černá (50,9 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 212 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2019 mělo plnou způsobilost 97,6 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy o 2,1 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 97,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,6 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2018 (96,0 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 74 703 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 46 033 až 113 465 km. To odpovídá asi 10 672 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (61,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (50,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
10×
2
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
6×
3
V poli výhledu řidiče směrem dopředu (v úhlu 180°) je celkový prostup světla přes zasklení nižší než 70 %.
Výhledy · kód 3.2.2.1
4×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Montáž spojovacího zařízení není uvedena v předložené dokumentaci k vozidlu nebo montáž neodpovídá požadavkům (např. výrobce / technickým požadavkům) nebo spojovací zařízení, není-li stanoveno jinak, není schváleného provedení.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.6.1
2×
5
Uchycení elektrických kabelů neodpovídá požadavkům, avšak nehrozí jejich poškození nebo přerušení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.11.1.1
1×
6
Prachovka na převodovém ústrojí je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.7.7.1
1×
7
Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.4.1.1
1×
8
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je chybně upevněna nebo poškozená tak, že neplní svoji funkci a dochází k úniku maziva nebo prachovka chybí.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.2
1×

Cenový odhad

809 086
od Kč
969 000
medián Kč
1 099 450
do Kč

Při nájezdu kolem 160 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km1 278 000 Kč
100 000 km1 140 000 Kč
150 000 km995 000 Kč
200 000 km863 000 Kč
250 000 km859 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena BMW Řady 7 ročníku 2019 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 969 000 Kč (při mediánovém nájezdu 159 994 km). Běžné rozpětí je od 809 086 do 1 099 450 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 186 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 749 397 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 1 278 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 859 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení BMW Řady 7 2019 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo66,7 % · 18 vozidel
  • Slovensko11,1 % · 3 vozidla
  • Belgie3,7 % · 1 vozidlo
  • Běloruská republika3,7 % · 1 vozidlo
  • Nizozemsko3,7 % · 1 vozidlo
  • ostatní země3,7 % · 1 vozidlo
  • země neurčena7,4 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha61,7 % · 187 prohlídek
  • Středočeský kraj21,1 % · 64 prohlídek
  • Jihomoravský kraj17,2 % · 52 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá50,0 % · 27 vozidel
  • Šedá25,9 % · 14 vozidel
  • Bílá13,0 % · 7 vozidel
  • Modrá7,4 % · 4 vozidla
  • Červená3,7 % · 2 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
17,2 %
evidováno u 29 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 66,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,1 %EURO 5 · 0,9 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2019 patří u Řady 7 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,1 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky BMW Řady 7

Proklepněte konkrétní BMW Řadu 7 2019

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.