BMW Řada 7 2016

Evidováno
99
Způsobilost na STK
97,3 %
Ø nájezd (medián)
105 460 km
Dovezeno (34 ks)
34 %

Způsobilé na 30 dnů 2,7 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti, z 707 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 499 997 Kčmedián 589 000 Kčdo 662 250 Kč

V roce 2016 eviduje registr BMW Řady 7 99 vozů. V provozu jich zůstává 83 vozů (83,8 %); ze zahraničí dovezeno 34 vozů (34,3 %).

Ročník 201697,3 %
Model celkem95,5 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

BMW Řady 7 2016 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 3,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,4 %60 000 až 110 000 km
6 let96,0 % -
8 let96,8 % -
10 let93,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 235 kW (42,4 %), 3.0 Nafta 195 kW (34,3 %), 4.4 Benzín 330 kW (15,2 %).

Nejčastější barva je černá (40,4 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 707 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2016 mělo plnou způsobilost 97,3 %. Model jako celek dosahuje 95,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 50,7 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 105 460 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 62 049 až 156 155 km. To odpovídá asi 10 546 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (55,9 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
41×
2
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
17×
3
Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11
12×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
10×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
9×
6
Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.4
9×
7
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
8×
8
V poli výhledu řidiče směrem dopředu (v úhlu 180°) je celkový prostup světla přes zasklení nižší než 70 %.
Výhledy · kód 3.2.2.1
5×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

5,0 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 022 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2016

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 235 kW4297,8 %592 900 Kč

Cenový odhad

499 997
od Kč
589 000
medián Kč
662 250
do Kč

Při nájezdu kolem 187 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km764 000 Kč
150 000 km640 000 Kč
200 000 km569 000 Kč
250 000 km543 000 Kč
300 000 km473 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena BMW Řady 7 ročníku 2016 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 589 000 Kč (při mediánovém nájezdu 186 609 km). Běžné rozpětí je od 499 997 do 662 250 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 753 699 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 478 600 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 764 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 473 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení BMW Řady 7 2016 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo67,6 % · 23 vozidel
  • Slovensko11,8 % · 4 vozidla
  • Rakousko5,9 % · 2 vozidla
  • Dánsko2,9 % · 1 vozidlo
  • Francie2,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země2,9 % · 1 vozidlo
  • země neurčena5,9 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha55,9 % · 616 prohlídek
  • Středočeský kraj25,2 % · 278 prohlídek
  • Jihomoravský kraj18,8 % · 207 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá39,6 % · 40 vozidel
  • Šedá32,7 % · 33 vozidel
  • Bílá12,9 % · 13 vozidel
  • Modrá9,9 % · 10 vozidel
  • Hnědá5,0 % · 5 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
13,9 %
evidováno u 52 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 59,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 97,3 %EURO 5 · 2,7 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2016 patří u Řady 7 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky BMW Řady 7

Proklepněte konkrétní BMW Řadu 7 2016

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.