Volkswagen Caravelle 2011

Evidováno
186
Způsobilost na STK
94,9 %
Ø nájezd (medián)
227 645 km
Dovezeno (116 ks)
62 %

Způsobilé na 30 dnů 5,0 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 1 485 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 294 912 Kčmedián 319 900 Kčdo 358 197 Kč

V roce 2011 eviduje registr Volkswagenu Caravelle 186 vozů. V provozu jich zůstává 181 vozů (97,3 %); ze zahraničí dovezeno 116 vozů (62,4 %).

Ročník 201194,8 %
Model celkem93,1 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Caravelle 2011 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 6 let a 14 let klesla plná způsobilost o 1,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
6 let95,0 % -
8 let93,2 % -
10 let91,9 % -
12 let94,1 % -
14 let93,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 103 kW (65,1 %), 2.0 Nafta 132 kW (25,3 %), 2.0 Nafta 75 kW (8,1 %).

Barevně převládá šedá (19,4 %), druhá nejčastější je bílá (18,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 485 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2011 mělo plnou způsobilost 94,8 %. Model jako celek dosahuje 93,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 227 645 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 165 118 až 290 549 km. To odpovídá asi 15 176 km ročně, tedy standardní osobní provoz (15 až 20 tisíc km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (41,1 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (62,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku61431,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení38319,5 %
Brzdové zařízení30415,5 %
Výhledy27013,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1839,3 %
Řízení1507,6 %
Identifikace vozidla623,2 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
214×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
168×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
138×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
137×
5
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
106×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
99×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
97×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
66×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,9 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 234 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2011

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 103 kW12193,1 %312 116 Kč
2.0 Nafta 132 kW4796,7 %335 000 Kč

Cenový odhad

294 912
od Kč
319 900
medián Kč
358 197
do Kč

Při nájezdu kolem 292 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
200 000 km375 000 Kč
250 000 km351 000 Kč
300 000 km304 000 Kč
350 000 km284 000 Kč
400 000 km247 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen Caravelle ročníku 2011 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 319 900 Kč (při mediánovém nájezdu 292 072 km). Běžné rozpětí je od 294 912 do 358 197 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 367 247 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 277 800 Kč.

S nájezdem 200 000 km vychází odhad na 375 000 Kč, s nájezdem 400 000 km na 247 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Caravelle 2011 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo84,5 % · 98 vozidel
  • Rakousko3,4 % · 4 vozidla
  • Nizozemsko2,6 % · 3 vozidla
  • Itálie1,7 % · 2 vozidla
  • Polsko1,7 % · 2 vozidla
  • ostatní země4,3 % · 5 vozidel
  • země neurčena1,7 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha25,1 % · 372 prohlídek
  • Středočeský kraj21,8 % · 324 prohlídek
  • Jihomoravský kraj14,1 % · 209 prohlídek
  • ostatní39,1 % · 580 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá19,4 % · 36 vozidel
  • Bílá18,8 % · 35 vozidel
  • Černá11,3 % · 21 vozidel
  • Hnědá metalíza9,1 % · 17 vozidel
  • Hnědá7,0 % · 13 vozidel
  • ostatní34,4 % · 64 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
62,3 %
evidováno u 322 vozů
ABS
22,2 %
evidováno u 115 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 48,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 97,6 %EURO 4 · 1,6 %EURO 3 · 0,4 %EURO 6 · 0,4 %

Majitelé a osud v registru

Z 516 vozů Volkswagenu Caravelle 2011 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
46,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
2,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
96,3 %
vyvezeno 2,7 % · zaniklo 0,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2011 patří u Caravelle k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volkswagenu Caravelle

Proklepněte konkrétní Volkswagen Caravelle 2011

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.