Volkswagen Caravelle 2010

Evidováno
197
Způsobilost na STK
94,5 %
Ø nájezd (medián)
249 744 km
Dovezeno (152 ks)
77 %

Způsobilé na 30 dnů 5,1 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti, z 1 669 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 313 579 Kčmedián 332 500 Kčdo 399 900 Kč

Volkswagen Caravelle ročníku 2010 má v ČR 197 vozů. V provozu jich zůstává 183 vozů (92,9 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 77,2 % (152 vozů).

Ročník 201094,5 %
Model celkem93,1 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Caravelle 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 8 let a 16 let klesla plná způsobilost o 3,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
8 let94,8 % -
10 let87,6 % -
12 let94,1 % -
14 let91,0 % -
16 let91,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 103 kW (60,9 %), 2.0 Nafta 132 kW (19,8 %), 2.0 Nafta 75 kW (16,8 %).

Barevně převládá šedá (23,9 %), druhá nejčastější je bílá (17,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 669 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 94,5 %. Model jako celek dosahuje 93,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,4 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 5,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 249 744 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 183 713 až 314 432 km. To odpovídá asi 15 609 km ročně, tedy standardní osobní provoz (15 až 20 tisíc km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (43,6 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (77,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku74431,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení47020,0 %
Výhledy34314,6 %
Brzdové zařízení31113,2 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav23910,2 %
Řízení1837,8 %
Identifikace vozidla592,5 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
238×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
200×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
187×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
160×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
131×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
129×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
87×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
84×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

2,0 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 282 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2010

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 103 kW12094,7 %335 000 Kč

Cenový odhad

313 579
od Kč
332 500
medián Kč
399 900
do Kč

Při nájezdu kolem 304 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
200 000 km417 000 Kč
250 000 km381 000 Kč
300 000 km333 000 Kč
350 000 km310 000 Kč
400 000 km266 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen Caravelle ročníku 2010 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 332 500 Kč (při mediánovém nájezdu 304 000 km). Běžné rozpětí je od 313 579 do 399 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 439 999 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 260 500 Kč.

S nájezdem 200 000 km vychází odhad na 417 000 Kč, s nájezdem 400 000 km na 266 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Caravelle 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo73,0 % · 111 vozidel
  • Francie5,3 % · 8 vozidel
  • Švédsko5,3 % · 8 vozidel
  • Itálie3,3 % · 5 vozidel
  • Nizozemsko2,6 % · 4 vozidla
  • ostatní země9,9 % · 15 vozidel
  • země neurčena0,7 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj20,7 % · 346 prohlídek
  • Hlavní město Praha15,4 % · 257 prohlídek
  • Jihomoravský kraj11,4 % · 190 prohlídek
  • ostatní52,5 % · 876 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá23,9 % · 47 vozidel
  • Bílá17,3 % · 34 vozidel
  • Šedá metalíza12,2 % · 24 vozidel
  • Černá8,1 % · 16 vozidel
  • Modrá6,6 % · 13 vozidel
  • ostatní32,0 % · 63 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
60,5 %
evidováno u 331 vozů
ABS
18,5 %
evidováno u 101 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 52,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 95,5 %EURO 4 · 4,2 %EURO 6 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 547 vozů Volkswagenu Caravelle 2010 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
38,8 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
93,2 %
vyvezeno 3,5 % · zaniklo 0,5 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Velká část nabídky má přes 300 000 km. Kontrola stavu motoru, rozvodů a podvozku je u této generace nutná.

Jiné ročníky Volkswagenu Caravelle

Proklepněte konkrétní Volkswagen Caravelle 2010

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.