Volkswagen Caravelle 2013

Evidováno
110
Způsobilost na STK
95,0 %
Ø nájezd (medián)
212 548 km
Dovezeno (83 ks)
75 %

Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti, z 740 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 336 893 Kčmedián 337 590 Kčdo 339 170 Kč

Volkswagen Caravelle ročníku 2013 má v ČR 110 vozů. V provozu jich zůstává 110 vozů (100,0 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 75,5 % (83 vozů).

Ročník 201395,0 %
Model celkem93,1 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Caravelle 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 2,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky93,8 % -
6 let97,5 % -
8 let88,7 % -
10 let92,5 % -
12 let91,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 103 kW (73,6 %), 2.0 Nafta 132 kW (22,7 %), 2.0 Nafta 75 kW (3,6 %).

Nejčastější barva je šedá (30,9 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 740 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 95,0 %. Model jako celek dosahuje 93,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 5,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 212 548 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 149 113 až 278 266 km. To odpovídá asi 16 350 km ročně, tedy standardní osobní provoz (15 až 20 tisíc km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (39,9 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (75,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku28629,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení22222,6 %
Výhledy18518,8 %
Brzdové zařízení12612,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav828,3 %
Řízení828,3 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
115×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
114×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
75×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
73×
5
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
50×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
48×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
40×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
37×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 939 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2013

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 103 kW8194,8 %344 019 Kč

Cenový odhad

336 893
od Kč
337 590
medián Kč
339 170
do Kč

Při nájezdu kolem 241 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km411 000 Kč
200 000 km362 000 Kč
250 000 km343 000 Kč
300 000 km295 000 Kč
350 000 km273 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen Caravelle ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 337 590 Kč (při mediánovém nájezdu 241 000 km). Běžné rozpětí je od 336 893 do 339 170 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 422 800 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 294 169 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 411 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 273 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Caravelle 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo73,5 % · 61 vozidel
  • Polsko7,2 % · 6 vozidel
  • Francie4,8 % · 4 vozidla
  • Rakousko3,6 % · 3 vozidla
  • Itálie2,4 % · 2 vozidla
  • ostatní země7,2 % · 6 vozidel
  • země neurčena1,2 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha32,4 % · 240 prohlídek
  • Středočeský kraj29,3 % · 217 prohlídek
  • Jihomoravský kraj19,5 % · 144 prohlídek
  • ostatní18,8 % · 139 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá30,9 % · 34 vozidel
  • Bílá22,7 % · 25 vozidel
  • Černá17,3 % · 19 vozidel
  • Hnědá8,2 % · 9 vozidel
  • Fialová5,5 % · 6 vozidel
  • ostatní15,5 % · 17 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
57,6 %
evidováno u 219 vozů
ABS
15,0 %
evidováno u 57 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 50,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 97,4 %EURO 6 · 2,6 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2013 patří u Caravelle k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,8 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volkswagenu Caravelle

Proklepněte konkrétní Volkswagen Caravelle 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.