Renault Twingo 2010

Evidováno
194
Způsobilost na STK
95,5 %
Ø nájezd (medián)
79 037 km
Dovezeno (48 ks)
25 %

Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti, z 1 615 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 49 000 Kčmedián 53 000 Kčdo 56 000 Kč

V roce 2010 eviduje registr Renaultu Twingo 194 vozů. V provozu jich zůstává 172 vozů (88,7 %); ze zahraničí dovezeno 48 vozů (24,7 %).

Ročník 201095,5 %
Model celkem92,3 %
Značka celkem92,6 %

Jak ročník stárne

Renaultu Twingo 2010 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 16 let klesla plná způsobilost o 7,0 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,6 % -
6 let95,7 % -
8 let95,1 % -
10 let91,0 % -
12 let91,8 % -
14 let91,8 % -
16 let91,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín 43 kW (61,3 %), 1.1 Benzín 56 kW (21,6 %), 1.1 Benzín 55 kW (13,4 %).

Barevně převládá červená-základní (28,4 %), druhá nejčastější je bílá (17,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 615 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2010 mělo plnou způsobilost 95,5 %. Model jako celek dosahuje 92,3 %, tento ročník je tedy o 3,2 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,5 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2009 (94,0 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 79 037 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 41 141 až 122 797 km. To odpovídá asi 4 940 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (43,4 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení41725,4 %
Podvozek a části připevněné k podvozku41225,1 %
Brzdové zařízení39624,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1368,3 %
Řízení1287,8 %
Výhledy1016,1 %
Jiné vybavení543,3 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
144×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
139×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
129×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
126×
5
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
121×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
116×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
71×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
66×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

4,7 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 170 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2010

MotorPočetSTK~cena
1.1 Benzín 43 kW11995,1 %50 000 Kč
1.1 Benzín 56 kW4295,5 %49 000 Kč

Cenový odhad

49 000
od Kč
53 000
medián Kč
56 000
do Kč

Při nájezdu kolem 144 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km71 000 Kč
100 000 km60 000 Kč
150 000 km52 000 Kč
200 000 km43 000 Kč
250 000 km39 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Renault Twingo ročníku 2010 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 53 000 Kč (při mediánovém nájezdu 143 635 km). Běžné rozpětí je od 49 000 do 56 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 93 556 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 35 700 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 71 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 39 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Renaultu Twingo 2010 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo56,3 % · 27 vozidel
  • Francie29,2 % · 14 vozidel
  • Rakousko8,3 % · 4 vozidla
  • Belgie2,1 % · 1 vozidlo
  • Německo (NDR)2,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena2,1 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj22,1 % · 357 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj15,7 % · 253 prohlídek
  • Jihomoravský kraj13,2 % · 213 prohlídek
  • ostatní49,0 % · 792 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní28,4 % · 55 vozidel
  • Bílá17,0 % · 33 vozidel
  • Červená14,9 % · 29 vozidel
  • Modrá metalíza7,2 % · 14 vozidel
  • Oranžová metalíza4,6 % · 9 vozidel
  • ostatní27,8 % · 54 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
34,0 %
evidováno u 129 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 44,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 83,4 %EURO 5 · 14,8 %EURO 6 · 0,6 %EURO 2 · 0,6 %EURO 3 · 0,6 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2010 patří u Twingo k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,2 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Renaultu Twingo

Proklepněte konkrétní Renault Twingo 2010

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.