Renault Captur 2016

Evidováno
254
Způsobilost na STK
96,8 %
Ø nájezd (medián)
52 795 km
Dovezeno (24 ks)
9 %

Způsobilé na 30 dnů 2,9 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti, z 1 318 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 168 980 Kčmedián 180 884 Kčdo 199 900 Kč

Pro Renault Captur ročníku 2016 eviduje registr 254 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. Aktivně jezdí 247 vozů (97,2 %), dovoz tvoří 9,4 % ročníku (24 vozů).

Ročník 201696,8 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem92,6 %

Jak ročník stárne

Renaultu Capturu 2016 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 1,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,5 %20 000 až 50 000 km
6 let97,7 %30 000 až 60 000 km
8 let95,1 %40 000 až 80 000 km
10 let93,9 %50 000 až 100 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 0.9 Benzín 66 kW (57,1 %), 1.2 Benzín 87 kW (35,0 %), 1.5 Nafta 66 kW (5,5 %).

Barevně převládá hnědá (20,9 %), druhá nejčastější je šedá (19,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 318 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2016 mělo plnou způsobilost 96,8 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 39,8 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 52 795 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 33 703 až 79 017 km. To odpovídá asi 5 280 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (34,4 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (9,4 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení11920,2 %
Podvozek a části připevněné k podvozku10016,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav9215,6 %
Brzdové zařízení8614,6 %
Identifikace vozidla7212,2 %
Výhledy6811,5 %
Obtěžování okolí539,0 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
69×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
46×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
35×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
22×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
17×
6
Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.4
17×
7
U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1
16×
8
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
16×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,6 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2016

MotorPočetSTK~cena
0.9 Benzín 66 kW14596,4 %170 000 Kč
1.2 Benzín 87 kW8997,8 %199 000 Kč

Cenový odhad

168 980
od Kč
180 884
medián Kč
199 900
do Kč

Při nájezdu kolem 99 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km210 000 Kč
75 000 km194 000 Kč
100 000 km181 000 Kč
125 000 km171 000 Kč
150 000 km158 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Renault Capturu ročníku 2016 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 180 884 Kč (při mediánovém nájezdu 99 000 km). Běžné rozpětí je od 168 980 do 199 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 215 602 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 149 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 210 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 158 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Renaultu Capturu 2016 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo58,3 % · 14 vozidel
  • Francie16,7 % · 4 vozidla
  • Maďarsko4,2 % · 1 vozidlo
  • Polsko4,2 % · 1 vozidlo
  • Rakousko4,2 % · 1 vozidlo
  • ostatní země8,3 % · 2 vozidla
  • země neurčena4,2 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj34,4 % · 454 prohlídek
  • Středočeský kraj33,5 % · 442 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj32,1 % · 423 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Hnědá20,9 % · 53 vozidel
  • Šedá19,3 % · 49 vozidel
  • Oranžová16,9 % · 43 vozidel
  • Modrá14,6 % · 37 vozidel
  • Bílá13,0 % · 33 vozidel
  • ostatní15,4 % · 39 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
9,5 %
evidováno u 225 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 23,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 98,2 %EURO 5 · 1,6 %EURO 4 · 0,2 %

Majitelé a osud v registru

Z 2 360 vozů Renaultu Capturu 2016 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
73,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
43,9 %
vyvezeno 56,0 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Renaultu Capturu

Proklepněte konkrétní Renault Captur 2016

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.