Renault Captur 2014

Evidováno
156
Způsobilost na STK
96,4 %
Ø nájezd (medián)
66 875 km
Dovezeno (23 ks)
15 %

Způsobilé na 30 dnů 3,4 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 3,5 % bez plné způsobilosti, z 903 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 150 009 Kčmedián 160 314 Kčdo 189 000 Kč

Renault Captur ročníku 2014 má v ČR 156 vozů. V provozu jich zůstává 140 vozů (89,7 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 14,7 % (23 vozů).

Ročník 201496,4 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem92,6 %

Jak ročník stárne

Renaultu Capturu 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 7,5 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,6 %20 000 až 50 000 km
6 let95,3 %30 000 až 70 000 km
8 let98,5 %40 000 až 100 000 km
10 let92,1 %50 000 až 110 000 km
12 let91,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 0.9 Benzín 66 kW (45,5 %), 1.2 Benzín 88 kW (35,9 %), 1.5 Nafta 66 kW (18,6 %).

Barevně převládá bílá (24,4 %), druhá nejčastější je oranžová-metal (14,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 903 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 96,4 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,5 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 66 875 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 41 420 až 101 249 km. To odpovídá asi 5 573 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (36,6 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (14,7 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení10621,6 %
Podvozek a části připevněné k podvozku10220,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav8717,8 %
Brzdové zařízení8016,3 %
Výhledy6312,9 %
Identifikace vozidla5210,6 %

Nejčastější závady STK

1
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
51×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
40×
3
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
35×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
25×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
24×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
20×
7
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
19×
8
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
16×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

3,8 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 916 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2014

MotorPočetSTK~cena
0.9 Benzín 66 kW7197,5 %157 625 Kč
1.2 Benzín 88 kW5695,9 %185 560 Kč

Cenový odhad

150 009
od Kč
160 314
medián Kč
189 000
do Kč

Při nájezdu kolem 129 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km203 000 Kč
100 000 km175 000 Kč
150 000 km151 000 Kč
200 000 km128 000 Kč
250 000 km112 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Renault Capturu ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 160 314 Kč (při mediánovém nájezdu 128 807 km). Běžné rozpětí je od 150 009 do 189 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 211 753 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 138 058 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 203 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 112 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Renaultu Capturu 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo60,9 % · 14 vozidel
  • Francie21,7 % · 5 vozidel
  • Itálie4,3 % · 1 vozidlo
  • Rakousko4,3 % · 1 vozidlo
  • Španělsko4,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena4,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj36,6 % · 331 prohlídek
  • Středočeský kraj32,3 % · 292 prohlídek
  • Jihomoravský kraj31,2 % · 282 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá24,4 % · 38 vozidel
  • Oranžová metalíza14,1 % · 22 vozidel
  • Oranžová12,8 % · 20 vozidel
  • Hnědá metalíza7,7 % · 12 vozidel
  • Šedá6,4 % · 10 vozidel
  • ostatní34,6 % · 54 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
44,9 %
evidováno u 482 vozů
Tažné zařízení
13,1 %
evidováno u 141 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 28,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 97,1 %EURO 6 · 2,9 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 074 vozů Renaultu Capturu 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
62,9 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,5 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
49,4 %
vyvezeno 50,0 % · zaniklo 0,3 %

Jiné ročníky Renaultu Capturu

Proklepněte konkrétní Renault Captur 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.