Renault Captur 2013

Evidováno
88
Způsobilost na STK
96,2 %
Ø nájezd (medián)
71 933 km
Dovezeno (25 ks)
28 %

Způsobilé na 30 dnů 3,2 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti, z 556 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 143 840 Kčmedián 149 900 Kčdo 180 712 Kč

Ročník 2013 Renaultu Capturu má v českých registrech 88 vozů. V provozu zůstává 80 vozů (90,9 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 25 vozů (28,4 %).

Ročník 201396,2 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem92,6 %

Jak ročník stárne

Renaultu Capturu 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 0,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky94,4 % -
6 let98,7 % -
8 let95,9 % -
10 let95,5 % -
12 let94,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 0.9 Benzín 66 kW (43,2 %), 1.2 Benzín 88 kW (35,2 %), 1.5 Nafta 66 kW (21,6 %).

Barevně převládá oranžová (21,6 %), druhá nejčastější je oranžová-metal (17,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 556 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 96,2 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 3,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 71 933 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 44 420 až 107 892 km. To odpovídá asi 5 533 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (40,2 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku8226,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení6520,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav6320,1 %
Brzdové zařízení5417,2 %
Identifikace vozidla5015,9 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
33×
2
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
32×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
26×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
22×
5
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
21×
6
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
16×
7
Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem
Jiné vybavení · kód 7.5.1.1
14×
8
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
13×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,6 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 903 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

143 840
od Kč
149 900
medián Kč
180 712
do Kč

Při nájezdu kolem 132 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km192 000 Kč
100 000 km164 000 Kč
150 000 km142 000 Kč
200 000 km121 000 Kč
250 000 km105 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Renault Capturu ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 149 900 Kč (při mediánovém nájezdu 132 050 km). Běžné rozpětí je od 143 840 do 180 712 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 200 362 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 129 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 192 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 105 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Renaultu Capturu 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo48,0 % · 12 vozidel
  • Rakousko24,0 % · 6 vozidel
  • Francie20,0 % · 5 vozidel
  • Itálie8,0 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj40,2 % · 227 prohlídek
  • Středočeský kraj32,8 % · 185 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj27,0 % · 152 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Oranžová21,6 % · 19 vozidel
  • Oranžová metalíza17,0 % · 15 vozidel
  • Bílá13,6 % · 12 vozidel
  • Černá8,0 % · 7 vozidel
  • Hnědá metalíza8,0 % · 7 vozidel
  • ostatní31,8 % · 28 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
43,3 %
evidováno u 193 vozů
Tažné zařízení
13,7 %
evidováno u 61 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 31,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 97,2 %EURO 6 · 2,8 %

Jiné ročníky Renaultu Capturu

Proklepněte konkrétní Renault Captur 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.