Peugeot 807 2008
2.0 Nafta 100 kW
Specifikace motoru
Způsobilé na 30 dnů 6,8 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti, z 747 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
První nejpočetnější motorizace u Peugeotu 807 ročníku 2008 je 2.0 Nafta 100 kW - registr eviduje 83 vozů (42,6 % z celkového ročníku).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 97,1 % |
| 100-200 000 km | 93,0 % |
| 200-300 000 km | 90,5 % |
| nad 300 000 km | 90,4 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 92,1 % (747 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu) mezi motory ročníku 2008 (ročník průměrně 91,4 %).
Plnou způsobilost mělo 92,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 7,4 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 100 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Prachovka na hnacím hřídeli kolaNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1 | A | 2,02× |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdyBrzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1 | A | 2,02× |
| Vnější poškození lanovodůBrzdové zařízení · kód 1.1.15.4.1 | A | 1,72× |
| Poškozené prachovky řízeníŘízení · kód 2.1.3.7.1 | A | 1,65× |
| Povrchově odřená brzdová hadiceBrzdové zařízení · kód 1.1.12.2.1 | A | 1,55× |
| Sbíhavost kol mimo toleranciŘízení · kód 2.4.1 | A | 1,53× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Vnější poškození lanovodůkód 1.1.15.4.1 | 16 let | 649 |
| Netěsnost nápravykód 5.1.1.5.1 | 16 let | 625 |
| Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.1 | 17 let | 654 |
| Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.1 | 17 let | 1 294 |
| Sbíhavost kol mimo tolerancikód 2.4.1 | 17 let | 280 |
Zobrazit všech 10 závad
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 17 let | 1 325 |
| Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.2 | 17 let | 895 |
| Opotřebený mechanismus parkovací brzdykód 1.1.6.2.1 | 18 let | 908 |
| Povrchově odřená brzdová hadicekód 1.1.12.2.1 | 18 let | 722 |
| Zadní stěrač chybí nebo nestírá celou plochukód 3.4.2.1 | 18 let | 356 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK