Opel Insignia 2014
2.0 Nafta 143 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 2,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,3 % bez plné způsobilosti, z 262 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 118 229 Kčmedián 149 000 Kčdo 159 040 Kč
V nabídce Opelu Insignie ročníku 2014 obsadila motorizace 2.0 Nafta 143 kW třetí pozici: 40 vozů (13,5 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem A20DTR (dalších 5 kódových variant bylo postaveno na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| 100-200 000 km | 97,1 % |
| 200-300 000 km | 97,3 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 97,7 % (262 prohlídek), tedy o 2,2 procentního bodu nad průměrem mezi motory ročníku 2014 (ročník průměrně 95,5 %).
Plnou způsobilost mělo 97,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,3 % bez plné způsobilosti).
Na co se zaměřit u motorizace 2.0 Nafta 143 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.1.1 | B | 2,78× |
| Překročená kouřivost (diesel)Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.1 | B | 2,2× |
Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Chybí nebo poškozeno zařízení pro snížení emisí (DPF apod.)kód 8.2.2.1.1 | 11 let | 457 |
| Překročená kouřivost (diesel)kód 8.2.2.2.1.1 | 11 let | 334 |
| Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.1 | 12 let | 1 233 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 40 vozidel této motorizace se v registru eviduje 5 různých kódů motoru:
Další motorizace Opelu Insignie 2014
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 255 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 150 000 km | 220 000 Kč |
| 200 000 km | 180 000 Kč |
| 250 000 km | 152 000 Kč |
| 300 000 km | 114 000 Kč |
| 350 000 km | 100 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Nafta 143 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 149 000 Kč (při typickém nájezdu 254 906 km). Běžné rozmezí je 118 229–159 040 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2014 (139 000 Kč) je tato motorizace o 7 % výše.
S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 220 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 100 000 Kč.
Doporučení
V ročníku 2014 je to datově nadprůměrná volba.
Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).